Duben 2008

Diplomek 0.2

26. dubna 2008 v 18:20
Hezkej viďte?? :-P

A další pokračování příběhu 4.

25. dubna 2008 v 19:47 | jááá |  ↓↓Moje minulost↓↓
Dneska sem viděla Vaška s jednou brejlatou slečnou. S ní neska chodil po škole celej den ... jen jednou jsem ho dneska viděla s tou zrzkou. A dneska jsem se ptala na ICQ. Prý že chodí s oběma holkama a že o tom obě vzájemně ví, prý jim to neva a že si chtějí užívat a když jsem se ptala jesi to dělaj jen kvůli sexu, tak řekl že jo. Je to na nic, celou dobu se mi líbí někdo takovej a ještě k tomu vím, že už nikdy nezapomenu. Není to normální, toto jsem nikdy neviděla. Ještě k tomu v 17 - to kdyby mu bylo 30 tak to beru, ale takhle mladí. Promiňte, asi plácám, ale jsem trošku mimo.
Co si o tom myslíte? A co byste dělali vy v tom případě?? ... Chtěla bych to slyšet :(

Diplomek 0.1

25. dubna 2008 v 16:45
Tak tady je 1. diplomek for me:
Mno není kvááásnej?? :-)

Mno jáá moje fotečky + Ferdík

24. dubna 2008 v 18:11 | jáá
Takže prvníí:
Druhá:
třetí:
Ferdííík:
2. Ferdíík:

Mno pokračování příběhu 4. :-(

24. dubna 2008 v 17:59 | jáá |  ↓↓Moje minulost↓↓
Takže chci říct že sem Vaška sledovala ještě asi před dvěma týdnama až k němu domů. Jo, byla to sranda a aspoň vím kde bydlí. Takvej pěknej bílej baráček obloženej černejma kachličkama. Pak než zalezl do domu tak nám zamával, tak sme taky zamávali a pak byl pryč. Jsem měla celkem pohodovou náladu sem z toho měla radost a tak.
Teď sem vám chtěla říct že sme neska šli ze školy domů a teď sme se o něm bavily. No a pak se kámoška ohlídla a viděla že de za náma tak sme se začaly smát ... no ale na druhej pohled jsem zjistila, že de s jednou slečnou, to mi už úsměv zmrzl na rtech, ale namlouvala sem si, že to je jen kamoška .. ale pak jak sme došli na zastávku, tak ji chytil za ruku. Hrklo ve mě to víte a holčiny mě začali utěšovat, ale mě se chtělo mi brečet. Nakonec sem to tak ňák vydržela a nastoupila do busu s holkama (ale i s Vaškem a tou jeho slečnou) pak mě ňák rozesmáli a já se snažila být v pohodě pak jsme se ňák shodly, že je budem sledovat napřed bylo v plánu že se rozdělíme. Že dvě holky pudou sledovat Vaška a dvě tu blbku. Nakonec to skončilo tak, že sme všichni jeli s tou borkou. Tak sme šli (Strašně nenápadně :D) za tou holkou. Ona zalezla do Alberta a my sme na ni čekali. Ona nevylejzala tak sme se šli mrknout dovnitř. Okamžitě jak sme vlezli dovnitř si kámoška všimla že stojí u pokladny a málem nás viděla tak sme vyběhli ven a čekali u ťamanskejch obchodu a pak sme se vydali za ní zjistili jsme kde bydlí a počkali si tam na sousedy aby nám řekli jak se menuje. Od jedné paní jsme zjistili že se jmenuje Stříbrná a mezi dveře jsme hodili tužku aby se nám nezabouchly. Sepsaly sme dopis na kerým sme se ptali jesi Vaškem něco má, připsali tel. číslo, že má odepsat, a varovaly ji že to nemá říkat Vaškovi pak sem zaběhla dovnitř, hodila to do schránky a běžely sme pryč. Měla sem z toho sice celkem dobrej pocit i když sem věděla že je to Vaškovi nepříjemný. Ale on to taky ale nemusel říct všem holkám i klukům ze třídy, asi si mysí že mě je ňák extra přijemný, když na mě všichni od nich ze třídy blbě čumí. Dobře, zavinila jsem si to sama, ale člověk nikdy neuzná svou chybu. Tak pro dnešek končím. Jesi se něco stane okamžitě informuju .

Pro všecky kááámošky

22. dubna 2008 v 14:41 | Mno jáá


Takže je to pro všeeechny mý kámošky ty najdůkežitější lidičky vyjmenuju:
Terezka L.
Mirinka G.
Káťula H.
Katuška N.
Maruškáá
Gorilaa ne sranda ... Káťa Š.
Áňa V.
Andrejka M.
Tak to jsou ty neeej lidičky samozřejmě je jich ještě hafo ale tihle jsou ti nejdůležitější!!
Máte moje srdíčko a běda vám jesi mi s ním něco uděláte :-) !

Pro NĚJ!

22. dubna 2008 v 14:34 | N€lu$chQ@ |  ↓↓Videa↓↓


Děsně starý =D ... Uplně první =D

kámošky - Kačenka Havlišová

5. dubna 2008 v 18:23 | jáá :-)
Jméno: Káťa Havlišová
Věk: 12
Narozeniny: 26. 3.
Znamení zvěrokruhu: Beran
Záliby: Sport
Motto: Prej žádný
Co si o mě myslí?: Že jsem super kámoška
Je normal, optimista nebo pesimista?: pesimista
Sourozenci: 1 ségra
Co by si vzala na pustej ostrov? Notebook, mobil nebo kámošku?: Kámošku
Tenhle obrázek se k ní hodí:

On...

4. dubna 2008 v 16:32 | jáá |  ↓↓Moje minulost↓↓
Víte jak já jsem zamilovaná? Hodně! Je nádhernej! ale je mu 17 :( příští rok mi maturuje :( a mě je jen blbejch 12 let. Co já bych dala za to aby mi bylo aspoň 15 :(. Nejhorší průser je že sem mu nakecala že je mi 16. Mysela sem že to pude v klidu, chtěla jsem si jen popovídat, ale on se mnou chce někam ven. Já bych s ním někam šla hned ale nechci vidět jeho výraz kdyby zjistil že je mi 12, takže mu to neska všechno řeknu, i když vím že bude nasranej a že už se mnou nikdy nepromluví a že vždycky když ho uvidím ve škole změním směr cesty. Takže tak no. Ale je parádní, má i svou kapelu - Vokousaný nechty (supr jméno :D) a on hraje na basu, taky hraje 5 let na bicí to ho obdivuju ja bych se to nenaučila ani za 10 let. Tak ahoj a držte palečky ať není nasranej tolik :-P
P.S. Kdo ho chce vidět tak sledujte je to ten v zeleným triku ... Nemám slov.

Láska je kapka vody...
Voda,hluboká a černá,
láska veliká,ale smutná.
Voda je klidná,někdy i divoká,
Láska,je krásná,občas i zatracená.
Láska je totiž jak kapka vody,
křehká a někdy zas pevnější než všechny skály.
Pevnější než diamant,než kdejaký kámen,
někdy stačí malá lež a zničíš jí i malým vánkem.
Je pevná,ale zároveň i křehká,
chvíli barevná,chvíli šedivá.
Často zdá se ti krutá,
jindy zas milá a nádherná.
Ty sice snažíš se jí najít jako vodu v poušti,
jindy se zas snažíš,zapomenout na lásku co měla jsi v srdci.
Láska je pocit nádherný,když máš jí komu dát,
Když s tebou je tvůj jediný,co má tě rád.