Srpen 2008

Řetězák 0.8

31. srpna 2008 v 21:20 ↓↓Řetězy↓↓
Tagže tento řetězák mě zaujal u kohosi na blogu ... tagže se do toho dáme :)
1) Tohle je moje nejoblíbenější písnička a klip je taky úžasnej!!!!! Tagže vám to sem hodím ... na scénu přichází RED HOT CHILI PEPPERS - OTHERSIDE
2) Tahle písnička je moooc pěkná ... ae ten videoklip mě děěěsně zaujal!!! Ten nápad ... nwm ae ... opona se otvírá podruhé a příchází DAN BALAN - CRAZY LOOP (MM MA MA)
3) Tohle je úžasná písnička ... tak smutná a přesto krááááááásná ... a ten klip k tomu ... když na to koukáte ... nejde nebrečet ... opona se otvírá potřetí a na scénu vystupuje TOKIO HOTEL - RETTE MICH31.8.2008

31. srpna 2008 v 20:49 | jáá xD |  ↓↓Deníček↓↓
Datum → 31.8.
Čas → 20:49
Nálada → Supr, Vašek má narozeniny a já se raduju s ním! A zítra je škola a já se strašně těším.
Počasí → Pěkně! Příjemně fouká.
Music → Shaun Baker - Hey hi hello
ICQ online.gif image by spookys-graphix → 16 online, se třema si píšu! A Vašek mi napsal!!!!! ... Dvě slova, ICQ forever.
Činnosti → Libko, YouTuber, Blog, citáty
Láska Photobucket - Video and Image Hosting → Složité, složité ...
Obídek → Byl, ale už si moc nepamatuju co bylo. Myslím, že špízy!
Naco myslím?? → Na to, že mi napsal
Co mám dneska v plánu?? → Už jenom spinkat.

Ahoj človíčci,
Máte se? Já skvěle. Víte co, zítra škola a já se děsně těším. Asi jsem divná, ale mě to všechno tak hrozně chybí. Slečny, někteří učitelé, sranda, kluci, ty blafy ve školní jídelně a to ranní stávání. Prostě všechno, co k tomu školnímu roku patří. Jinak Vašek mi napsal dvě slova jak už jsem se dvakrát zmiňovala. "Díky moc", když jsem mu psala, že mu přeju všechno nejlepší k narozeninám. To víte, mně to nedalo. Strašně ho chci, ale to vy už víte a taky víte, že u něj mám vlastně nulovou šanci. A taky víte, že ho nedokážu nechat na pokoji. Je to celý k ničemu.
No nic, já končím, mějte se všichni fanfárově a užijte si zejtra školu.

Vashe oddaná ?! xD

21.8.2008

21. srpna 2008 v 12:17 | jáá xD |  ↓↓Deníček↓↓
Datum → 21.8. 2008
Čas → 12:18
Nálada → Jde to
Počasí → Nejlepší. Ani zima, ani vedro.
Music → Neposlouchám. Mám na drátu na skypu kamarádku.
ICQ online.gif image by spookys-graphix → Čtyři lidi online, s jedním si píšu:)
Činnosti → Libko, YouTube, Blog, Kámoščin Blog
Láska Photobucket - Video and Image Hosting → Mmmm Všechno vám napíšu.
Obídek → Teprv bude, Plněný papriky. Joo.
Naco myslím?? → Na to, že jsem se fakt bláznivě zamilovala
Co mám dneska v plánu?? → Spím u kamarádky, bude sranda.Spíme ve stanu.

Zdarec okolní čumilové,
Jsem ráda, že zrovna okolní čumilové zavítali na MŮJ blog. Jinak vás tady vítám, že jo. Slíbila jsem, že napíšu všechno o té mé lásce, že? Ááá, já miluju dva kluky. Vaška a hmm. Né, vážně, včera jsem si spala s jeho kamarádem a on říkal, že o mě on říkal, že jsem pěkná. Nejlepší, že? A pak jsem se ho ptala, jestli neví, kde je a on říkal, že neví a že jestli ho chci pozvat na rande. Tak jsem řekla že né, že by se mnou stejně nešel. A on mi řekl, že proč si to mysím a tak jsem mu řekla, že by nešel se mnou. A on mi řekl, že si oba mysíme to samý. Supr, že? Ale já asi víc miluju Vašká a chci ho.
No nic končím nebo mi nálada klesne pod bod mrazu. Tak ahoj.

Vashe oddaná ?! xD

20.8.2008 ještě jednou.

20. srpna 2008 v 21:26 | jáá xD |  ↓↓Deníček↓↓
Datum → 20.8. 2008
Čas → 22:06
Nálada → Vysmátá
Počasí → Příjemně ... Trochu zima, ale je to fajn
Music → Bathory: Katka Knechtová - Moj Bože. Je to hrozně krásný.
ICQ online.gif image by spookys-graphix → 11 lidí online, se čtyřma si píšu a je to supr
Činnosti → Libko, YouTube, Blog, ICQ
Láska Photobucket - Video and Image Hosting → Už z toho blázním, nevím co víc říct.
Obídek → Už jsem, ho měla, polívku z pytlíku ... Páč tam nic jinýho nebylo.
Na co myslím?? → Na to, že se ten dnešek moc povedl.
Co mám dneska v plánu?? → Už jen spát.
Zdarec ludičkové,
Jakpak se máme??? Já se teď fakt směju. Potkala Nikolu, heč! Kdyby vedle mě stál někdo, kdo by se smál se mnou, tak se asi udusím smíchy. Ale nikdo tam nebyl, páč sem tam čekala na A. která přišla až když Nikolka odešla. Jinak jsem ale naštvaná, páč mi tady to blbý tn.cz začíná zacpávat blog. Zmizelo mi záhlaví a jedna klikačka. 
A pak Ani dnešek forever. Ta baba s tím slovníkem, však víš. Mám tě strašně ráda. Jsem ráda, že tě znám. No nic, děcka, já končím. Mějte se tady pěkně, já zase napíšu!

Vashe oddaná ?! xD

20.8. 2008

20. srpna 2008 v 9:32 | jáá xD |  ↓↓Deníček↓↓
Datum → 20.8.2008
Čas → 9:32
Nálada → Klesající
Počasí → No zataženo, ale zima není.
Music → Strašně krásnou písničku, co má neznámýho autora i název píšničky. TADY a komu se líbí ať řekne, mám mp3.
ICQ online.gif image by spookys-graphix → Tři lidi online, s jednou si povídáme, i když nic moc neřešíme ale tak aspoň se dá s někým povídat.
Činnosti → Píšu článek, poslouchám na Youtube, mám otevřenej blog kámošky a ICQ ...
Láska Photobucket - Video and Image Hosting → Uplně na nic, jsem tak strašně zamilovaná A chci někam pryč, daleko
Obídek → Co já vím? Něco se najde v ledničce
Na co myslím?? → Kluci - Vašek, Kluci - Vašek, Kluci - Vašek nebo taky Kluci - Vašek ...
Co mám dneska v plánu?? → Aničká. V 16:15 někam jdeme. Jsem ji tak hrozně dlouho neviděla Ale to se změní

Zdar děcka,
Hlásím se vám tady z našeho roztomilého, prťavého domečku, který se zdá o prázdninách ještě menší.
Ale jako kompl tady je, takže to stačí! No dost řečí a jdeme dál. Nálada klesá pod bod mrazu, ale vy čtenáři mi to vylepšujete, páč už mám karmu 100! Tak všem děkuju. Jinak ještě mi to vylepšuje ten včerejšek. Májuš, bylo to super. Když si vzpomenu na fontánu tak se začnu smát. Nebo na "Jéé, ahoj Nelo." Mám tě strášně ráda.* Jinak kluci jsou na nic. Vašek nenapsal ani ň a ten druhej. Je zamilovanej asi do kamarádky, což naštve. A to hodně. Asi se zblázním z toho všeho. Ale tak jako bude hůř.
Tak já končim, mějte se.

Vashe oddaná ?! xD

Jéé :-*

19. srpna 2008 v 13:09 | youtube ... |  ↓↓Písničky↓↓
Todle je upe nádhená písnička neřeknu vám jak se menuje páč je to neznámej autor i jméno písničky (páč tu písničku složil nějakej neznámej borec pro svou holku ... jé kdyby někdo něco takovýho složil pro mě :) ) ale je prostě nááááádherná ...

18.8.2008

18. srpna 2008 v 10:41 | jáá xD |  ↓↓Deníček↓↓
Je 18.8.2008, 10:30 a je mi hrozně. Proč? Sama nevím, v poslední době v hlavě nemám nic jinýho, než tu otázku, jestli je biologicky možný se zamilovat do dvou lidí naráz, když se říká, že se v životě opravdově zamilujeme jen jednou. Není to jen proto, že vím že u toho jedinýho nemám šanci, tak se uspokojuju tím druhým, abych si nepřipadala tak bezcenná? Je to možný? Sakra, je mi fakt hrozně, hlad nemám, páč jak se na to kouknu, už je mi blbě.
Už nevím co psát, jen jsem chtěla, aby jste mi psali reakce do komentářů, páč už fakt nevím, jak na tom jsem no.

Vashe oddaná ?! xD

Diplomek 0.6

17. srpna 2008 v 20:57
Je náádhernu ... kuju Hani :)

15.8.2008

15. srpna 2008 v 19:32 | jáá xD |  ↓↓Deníček↓↓
Je pátek 15.8. 19:24 a já jsem fakt šťasní. Já vím, slíbila jsem Vaškovi, že o něm nebudu psát, ale nemůžu si pomoct. Třeba si toho nevšimne. Dneska sem byla s Deniskou ve městě. Nakonec jsme - jak jinak - skončili u Vaška. Řekla mi, že má děsnou chuť zazvonit a něco mu říct. Tak sem jí to povolila a ona šla k tomu baráku a zazvonila. Vzal to jeho otec a zeptal se jako kdo je tak ona že: "Dobrý den, já bych nutně potřebovala mluvit s Vaškem." a on jí řekl, že ok, že jí ho zavolá. Čekaly jsme tam asi pět minut a pak vylezl Vašek, mysim, že byl ještě v pyžamu :D a koukal, kdo to je, páč ji neznal. A ona na něj spustila, že jsem fakt fajn holka a že chápe, že Vaškovi všechno to, co dělám vadí, ale že to dělám jen z lásky a že by to měl chápat. On řekl, že jo že to chápe. A Děnny na něj, že by mi mohl zkusit někdy napsat na ICQ sám, že třeba bych ty smsky a volání omezila. A on že prý to zkusí, pak se ho jen tak ptala jak se má a on že dobrý. Pak se mu představila, že je Denča a on jako že je Vašek a Denča na něj: "No to jaksi vím" :D a pak mu řekla, že je to ta holka, co mu volala a seřvala ho a on se usmál a prý: "Fakt? To jsi mě překvapila. Ještě se ho ptala, jestli mu bude už osmnáct a on že jo za dva týdny. A pak mu řekla, že už by šla a on že jo, tak čau. Pak uznala že má krásný oči a že je fakt pěknej a roztomilej.
Nic, už to tady skončím, ale chci, aby jste věděli, že jsem vážně šťastná.

Vashe oddaná ?! xD

14.8.2008

14. srpna 2008 v 14:53 | jáá xD |  ↓↓Deníček↓↓
Je čtvrtek 14.8.2008 15:00 sedím tady a přemýšlím nad tím jakej je život hajzl! Půl roku, 12 dní a 5 hodin jsem nešťastně zamilovaná a čerstvě od něj poslaná do prdele a hozená na ICQ do ignore listu. Dále taky několikrát sepsutá od rodičů a kdo ví co ještě. Včera jsem seděla na balkóně, koukala na hvězdy, brečela jak trapka a přemýšlela proč mám vlastně takovej život na nic. Nebo jsem si ho zničila sama? Tím mým bláznivým zamilováním? Nebo tím, že se strašně ráda hádám s rodičema? Nevím, ale mysim, že to úplně ve mně nebude. Já si svůj vkus na kluky nestanovovala a rodiče sem si taky nevybírala. A přesto to všechno musím trpět já a už mi zase tečou slzy. Nevím, proč jsem tak citlivá. Včera mě zase napadla ta myšlenka na sebevraždu. Začala bych znovu, někde úplně jinde, protože opravdu věřím na posmrtnej život. Mám napsanej už i dopis na rozloučenou, ale pak jsem to zapudila. Je tady až moc lidí ktarým bych to nemohla udělat (Káťa, Kačenka, Štěpánka, Máďa, Anička, Anďa, Denny, Maruška a Renča ). Já vím, nevypadá to tak, jako že jich je moc, ale mě to stačí, protože když se za vás všechny tito lidi postaví, jste hodně silní. A už jsem pár takových chvil zažila, když se kolem mě všichni postavili tak těsně a nenechali mě spadnout na zem, ale drželi mě a já jim za to jsem neskutečně vděčná.V poslední době když jsem na tom tak špatně, konečně poznávám že jsou opravdoví přátelé. Možná až bude uplně nejhůř, zapomenu i na ty nejdůležitější lidi v životě - přátele. Když jsem jim říkala o svých pocitech a že jsem nad tou věcí přemýšlela už tolikrát říkali, že bych tím automaticky zabila i je. To jediný mě tady drží. Že by kvůli tomu, že jsem odešla já, odešli taky a zničili si tak celej život. Já už ho mám zničenej dost, ale oni ne takže mám strach že by jsme se pak všichni zhroutili jak domino. Napřed já, pak ten, ten, ten až by jsme leželi všichni. Proto zůstávám, ale nemám ponětí jak dlouho mi to ještě vydrží.
P.S.: Vzkaz pro lidi z 3.B a 7.AV: Je mi celkem jedno jestli zrovna teď berete mobil, aby jste mohli okamžitě tuto zprávu říct mýmu milovanýmu bráškovi a říct mu jak jsem uplně, ale uplně blázen. Je mi to prostě uplně fuk. Jsou to moje pocity a já je nehodlám měnit. Nikdo vás na ten blog chodit nenutil a nenutí, takže si klidně můžete přestat ničit život touhle webovkou a nechat ho jen mě a lidem, kteří mě chápou. A tech je vážně víc než dost! Pro mě za mě choďte si sem dál, ale nezapomeňte, nikdo vás tu nedrží.

Vashe oddaná ?! xD

Řetězák 0.7

8. srpna 2008 v 23:30 ↓↓Řetězy↓↓
yum-1.gif image by Salisko1) Sedm věcí, které máš v tašce:
Ehm ... Mobil, peněženku, klíče, mp3, bordel, žvejkačky, knížku :P
yum-1.gif image by Salisko2) Šest věcí, kterými se uklidňuješ:
Hudbou, přemýšlením, časem s přáteli, graffitováním, jídlem a spaním :D
yum-1.gif image by Salisko3) Pět oblíbených druhů ovoce:
Pomeranč, Granátový jabko, Ananas, Hrozny, Pomelo
yum-1.gif image by Salisko4) Tři věci, které máš teď na sobě:
Kraťasy, tričko a sponku :D :D
yum-1.gif image by Salisko5) O čem teď přemýšlíš:
O tom co bych sem měla napsat xD ...
yum-1.gif image by Salisko6) Kde je tvůj mobil:
Vedle mě na stole :)
yum-1.gif image by Salisko7) Kde obvykle spíš:
Kde asi?? v postýlce xD
yum-1.gif image by Salisko8) Jakou poslední věc jsi jedla:
Puding :D :D
yum-1.gif image by Salisko9) Jakého máš mobilního operátora:
T-mobile
yum-1.gif image by Salisko10) Který film jsi viděla naposledy:
Co já wm :D :D
yum-1.gif image by Salisko11) Kdy sis naposledy holila nohy:
Před týdnem :D
yum-1.gif image by Salisko12) Cos dělala dnes ráno v osm hodin:
Spinkala :D
yum-1.gif image by Salisko13) Znáš slova své oblíbené písničky:
Jasný
yum-1.gif image by Salisko14) Kolik odlišných nápojů jsi dneska pila:
Džus, mlíko a sprite xD
yum-1.gif image by Salisko15) Kterou jednu věc bys chtěla na sobě změnit:
Postavu
yum-1.gif image by Salisko16) Kdy naposledy jsi byla zraněná:
Předvčerejskem ... když jsem hrála badminton a přepadla jsem dozadu :D :D :D
yum-1.gif image by Salisko17) Co máš dělat v plánu v pátek večer:
TEĎ je pátek večer :D :D
yum-1.gif image by Salisko18) Je něco, co tě hodně naštve:
... Toho je! xD
yum-1.gif image by Salisko19) Jakou zmrzlinu máš nejraději:
Citrónová, čokoládová xD
yum-1.gif image by Salisko20) Už jsi někdy byla na večírku nahá?
Eeeee ... ale to příjde :D
yum-1.gif image by Salisko21) Jméno člověka, který ti teď chybí:
Vašek :-* :-*
yum-1.gif image by Salisko22) Máš jméno podle prarodičů:
Naštěstí ne :D
yum-1.gif image by Salisko23) Kdo tě miluje:
Proč se ptáte mě?? Zeptejte se toho kdo mě miluje ... teda pokud někdo takovej je :D
yum-1.gif image by Salisko24) Už jsi někdy něco zlomila:
Jásnýý ... ruku ... levou :D
yum-1.gif image by Salisko25) Byla bys raději klukem nebo holkou:
Su ráda že su holka :D
yum-1.gif image by Salisko26) Kdo z tvého okolí je nejvíce zkažený:
Těch je :D
yum-1.gif image by Salisko27) Vyhrát deset milionů nebo pravou lásku:
Pravou lásku xD xD
yum-1.gif image by Salisko28) Sex v kostele:
Oujééé ... úúlet ... ale na hřbitově by to bylo lepčejší :D
yum-1.gif image by Salisko29) Máš kluka nebo holku:
Jsem půl roku nešťastně zamilovaná, takže ani jedno :( :( :D
yum-1.gif image by Salisko30) Chodila bys někdy se starším nebo mladším:
Se starším ...
yum-1.gif image by Salisko31) Oblíbené jídlo:
Palačinky, McNuggets :D
yum-1.gif image by Salisko32) Máš doma porno:
Eee ... teda aspoň o tom nwm xD
yum-1.gif image by Salisko33) Máš narozeniny o prázdninách:
Naštěstí ne! :)
yum-1.gif image by Salisko34) Už můžeš volit:
Eee ... a nějak mě to nechybí :P
yum-1.gif image by Salisko35) Byl někdo ve tvém okolí ve válce:
Jjj ... děda
yum-1.gif image by Salisko36) Jsi vegetarián:
Nene :)
yum-1.gif image by Salisko37) Bojíš se globálního oteplování:
Ae howno :D
yum-1.gif image by Salisko38) Máš ráda lední medvědy:
Jasněě!
yum-1.gif image by Salisko39) Jakou písničku chceš zahrát na pohřbu:
Nejakou pěknou :)
yum-1.gif image by Salisko40) Už jsi něco měla se svým sousedem:
S jakým sousedem??? Těch je víc :D :D
yum-1.gif image by Salisko41) Splnil se ti nějaký sen z dětství:
Tokio Hotel jsem ještě na vlastní oči neviděla a psa taky nemám tagže asik ne :P
yum-1.gif image by Salisko42) Nosíš oblečení svého přítele:
Ne-ee ...
yum-1.gif image by Salisko43) Spíš člověk do města nebo do přírody:
Město :)
yum-1.gif image by Salisko44) Máš menší velikost bot než 36:
Eee ...
yum-1.gif image by Salisko45) Jsi hodně zkažená:
Co já wm ... posuďte sami :)
yum-1.gif image by Salisko46) Napiš 6 lidí který maj pokračovat v tomhle řetězáku:
Kdokoliv :)

Řetězák 0.6

8. srpna 2008 v 23:10 ↓↓Řetězy↓↓
V kolik ráno vstáváš???
Ve všední kolem 6:45 a víkendy a volna kolem deváté :P
A pinkat???
Když du do školy tak kolem desáté a o volnech tak kolem dvanáctky xD
Nosíš rovnátka???
Jj ... ale naštěstí jen na noc :) :) ...
Nosíš brýle???
Yeees :D
Kolik je teď odin???
23:06 :P
Máš ustlanou postel???
Ee ... na to je času :D
Co je za den???
Pátek xD
A napiš rok!!!
2008
Šetříš vodou???
Ae ne ... je to na howno ... Stejně to neplatím :D xD xD
Jak dlouho si umejáš zuby???
2-3 minutky :P
Jakejs měl/a den???
Emm ... hafóózní :D
Češeš se???
Ne mám na hlavě pleššššššš ... ae howno ... no jasně že se češu :D
Voníš?? XD
Jááásnýý ... Cosi Green tea deodorant :D
Jakej máš kartáček???
Zelenobílej :D :D
Jak dlouho se koupeš???
Hodně dlouho :D :D
A sprchuješ???
tak kolem 15 minut :)
Tack čus!!!
Ahoooooj :) :-*

Řetězák 0.5

8. srpna 2008 v 22:59 ↓↓Řetězy↓↓
1. Džus x CocaCola?- Džus
2. ICQ x chat?- ICQ
3. Růžová x modrá?- Modrá ... Růžová fůůůůj :-! :-!
4. Čokoláda x lízátko?- Čokoláda
5. Chladno x teplo?- Teplo
6.Beyoncé x Rihanna?- Rihanna
7. Pastelka x obyčka?- Obyčka
8. Webka x foťák?- Foťák
9.Pes x kočka?- Pes
10.Temno x světlo?- Temno
11.Nokia x Siemens?- Nokia
12.Adio x respect.me?- Adio
13.R'n'B x Hip-Hop?- Hip-Hop
14.New York x Los Angeles?- New York
15. Blogy, které mají pokračovat - Kdokoli!!!! :) tak pokračujte :D

Řetězák 0.4

8. srpna 2008 v 22:55 ↓↓Řetězy↓↓
Kolikátého a kolik je?- 8.8.2008, 22:55
Co si pouštíš nejčastěji?- Tokio Hotel, Red Hot Chili Peppers, Linkin Park
no? ...no? No?- co? ...co? Co? xD
Máš MSN?- ee, nevedu :P
Cos naposledy jedla?- Puding :D :D
Co tě dnes naštvalo?- Snad jen to, že nebyl dneska můj "milovaný" (:D) na ICQ
message.gif image by spookys-graphixPoslední zpráva z icq?- "jj...zitra pokecame..tak papa a uz se Tesim,!!!!" :D :D
Překvapil tě dnes někdo něčím?- že jde bráška do hospůdky a já budu celou noc sama doma ... ale to je příjemné překvapení :D
Kolik si dnes měl/a nepřijatých hovorů?- ani jeden :D
Jedl/a/s dneska čokinu?- jj ... celou tabulku ale pšššt :D
Jíš zelený jabka?- Jáásnýý ... ty sou upe nejlepčejší
Jakou máš nejradši zmrzku?- Citrónovou, čokoládovou
Co teď právě posloucháš?- Naruby - Vzal mi tě stín :)
Díváš se někdy večer na hvězdy?- Jj ... u toho se nejlíp přemýšlí :)
people.gif image by spookys-graphixS kým si naposled byl/a?- Jak to mysíš? ... Mysíš borca, s kým sem byla naposledy někde nebo koho sem naposledy viděla? :D
Tvůj vztah k lízátkům?- Upe šukézní věc :D
Kolik si včera dostal/a mailů?- Včera?? 15 :D :D
Co si naposled nakreslil/a?- Žabičku na svoje noty do sboru :D
tv.gif image by spookys-graphixJaký film jsi viděl/a naposledy?- Co já wm xD ... těch bylo! :D
love-1.gif love image by spookys-graphixZamilovaný/á?- ♥♥♥ Jjjj upe hafóóózně ♥♥♥
Čí odpovědi na tento řetězák tě zajímají?- Všech!!! :)
A tady se s odkazem podepiš-

Řetězák 0.3

8. srpna 2008 v 21:54 ↓↓Řetězy↓↓
♥Ahoj → ... Čááááw :P ...
♥Čím bys chtěl(a) být? → ... Rozhodně veterinářkou :) ...
♥Fakt? → ... No jásně ... nebo je to až tak moc blbý?? :P :D ...
♥A proč?→ ... Protože miluju zvířata a chci s nima pracovat ...
♥Zajímavé...→ ... To wíš xD ...
♥Od kdy tím chceeš být?→ ... Budou to tak 2 roky ...
♥Čím si chtěl(a) být v první třídě?→ ... Popelářem xD xD xD ...
♥Heh...xĐ → ... OMG xD xD ...
♥Tak už bych mohla končit ,co?→ ... Ani ne ... baví mě to xD xD ...
♥Tak jo,ale ještě chvilku!→ ... Jasný ...
♥Líbil se ti tenhle řetěz? → ... No jasný ... mooc ...
♥Tak se měj a podepiš se!


Ouuujééé xD

8. srpna 2008 v 18:00 | jáá a můj bráška :D |  ↓↓Nevešlo se↓↓
Tááágže dnes jsem se dozvěděla novinu, která nebyla až tak nowá :D :D ... Prej že je můj blog - cituji - "Velmi oblíbený mezi 3.B a 7.AV" ... :D ... Mimochodem 3.B je třída Vaška a 7.AV je třída brášky ... no bylo to tak, že mi bráška začal dávat kázání že přemýšlím nad sebevraždou páč sem se tady na blogu o tom jaksi zmiňovala :D a tak nějak :D :D mno pak mi řekl prej "Každej sme si prošli obdobím kdy nám bylo 12 a každej víme že starosti co jsou ve 12 letech sou samý blbosti" Touhle větou mě tak nehorázně nasral že sem měla chuť na něj začít řvat ... co ten o tom ví? ... ale pak prohlásil že je můj blog velmi oblíbený mezi 3.B a 7.AV. Tááágže mi došlo že jsem si kvůli "Vašislavovi" (:D) zvedla nášvtěvnost takže bych mu tím chtěla srdečně poděkovat :D :D :D ... já wim že vás to vůůůbec nezajímá ale co už xD

Řetězák 0.2

8. srpna 2008 v 17:20 ↓↓Řetězy↓↓
Ahojky, začnem? Jásný xD ...
Tak OK! MnOoO? :)
První otázka! Tak rychle ... xD

Řetězák 0.1

8. srpna 2008 v 16:40 ↓↓Řetězy↓↓
 • Co se ti vybaví když se řekne celer? → ... Zelenina xD ...
 • Napiš sem ovoce, který tě napadne jako první. → ... Jabko ...
 • Jakou máš barvu vlasů? → ... Špinavej blond ...
 • Máš hlad? → MnO ... čéčé ani nwm
 • Modrá nebo růžová? → ... Určo modrá ... růžová ble ...
 • McDonald nebo KFC? → ... McDonald 4ewer xD ...
 • Punk nebo HipHop? → ... stopro hiphop ...
 • Počítač nebo TV? → ... Počítač ... 100 % ...
 • Skype nebo ICQ? → ... ICQ ... jsem tam furt ...
 • Čokoláda nebo chipsy? → ... Čokoláda ... bych se mohla užrat ...
 • Kdo má pokračovat? → ... Kdo chce ...