Leden 2009

Řetězák 2.5

31. ledna 2009 v 19:42 ↓↓Řetězy↓↓
Máš rád/a řetězáky ? Ano, ale vybírám podle zajímavost.
Tvůj oblíbený den ? Pátek
V kolik hodin chodíš spát ?Kolem desáté, ale většinou později.
Máš rád/a přírodu ?Moc. Hlavně tu noční.
Baví tě přírodopis/biologie? Mooc!! Chci z ní maturovat. Chci být veterinářka =)
Podívej se doprava, co vidíš ? Poličkovou stěnu =D
Těšíš se na zítřek ? Moc ne.
Učíš se angličtinu nebo němčinu ? Oboje.
Ve které místnosti právě jsi ? V pracovně.
Máš zítra nějaký předmět, který nesnášíš ? Zítra je neděle x))
Bawí tě ještě tenhle řetězák ? Jj, je moc fajn =)
Jestli ne, tak to máš blbý, pokračujem ;):)
Hraješ na počítači hry ? Jaký ? MAfii a pak různý on-line flashovky =D
Koukáš v tv na Ordinaci v růžowce ? Jj =)
Jaký je tvůj styl ?.. Emo, barbie, skate.. ? Mám svůj vlastní ... spíš věci do černa, šeda.
Kinder Bueno nebo Kinder mléčný řez ? Bueno xD
Mandarinka nebo pomeranč ? MAndarinka, páč se líp loupe xD
Špagety nebo kuřecí čína ? Špageti :)
Maliny nebo ostružiny ? Maliny =)
Fanta nebo sprite ? MAlinová fanta =)

Jména tří lidí, kteří ti jsou nejbližší → Musím říct víc!! KAčenka, Kačenka, Magduška, Deniska a MAruška!! =*
Jména tří lidí, které bys raděj neznal/a → Občas ON a občas ten druhej ON =D .. A pak nwm
Znáš někoho, kdo by byl za tebe schopen zemřít? → Myslím, že ano.
Znáš někoho, za koho bys zemřel/a ty? → Těch je!!
Je hezčí být milován nebo milovat? → Být milován a milvoat zároveň.
Je horší být nenáviděn nebo nenávidět? → Nenávidět.
Máš raději realitu, nebo sny a představy? → Žiju sny a představami
Máš raději romantický filmy nebo horory? → Horory!!!
Máš raději klidnou hudbu nebo hudbu, která "žije"? → Spíš tu klidnou
Máš raději černou nebo bílou barvu? → Černou
Máš raději vícebarevné věci nebo věci jen jedné barvy? → Nevím, podle toho jak moc barevný.
.Jsi optimista nebo pesimista? → Realista
Umíš se smát, i když ti není nejlíp? → Asi ano.
Umíš říct, co si myslíš každému? → Ano!!

31. 1. 2008 • Přátelé??

31. ledna 2009 v 18:35 | N€lu$chQ@ |  ↓↓Deníček↓↓

Dneska mi to došlo!!!
Ano, mám pár opravdových přátel!! Sice pár ale mám je!! ... Když jsem si dnes četla komentář k předchozímu článku, který měl 21 řádků a byl od OPRAVDOVÉHO přítele. Od Magdušky. Ano potěší to, když se někdo rozepíše na 21 řádků, a těchhle 21 řádků obsahovalo jen povzbuzení, podržení a z části i pravdu. Ano, je nejlepší mít přátele, kteří vám podají ruku a rozsvítí vám v hlavě aspoň maličké světýlko pravdy. Protože tihle přátelé vás tu udrží, nedovolí vám odejít.
Jediný problém je snad v tom, že jich moc není. mám těch přátel asi jenom 5. Takových přátel u kterých se nebojím všechno říct a aspoň z části se řídím jejich touhami a přání(mi? :DD).
Ano, teď mě trošku zamrzelo, že jeden z nich mi toho moc neříká. Asi pro ni nejsem tím, co ona je pro mě. Ale to neznamená, že ona u mě změní pozici. Teď můžu jen doufat, že se to buď změní, anebo prostě jenom vykládat a vykládat věci ze svého života a přitom na ni nic moc nevědět x((.
Tak už dost keců o mém přátelství!
Teď podotknu jen to, že se aspoň v pondělí uvidím se všemi, z téhle pětky a nemůžu se dočkat, protože chvíle s nimi jsou nevyrovnatelný. A děkuji za tyhle chvíle životu, osudu.
Tak už je ten celej článek strašně zmatenej. Fuj! Ale pomohlo mi to, že jsem to sem napsala.
Zítra tady bude rodinná oslava narozenin a já se zas budu moct jenom bárbínkovsky usmívat, poděkovat za dárky, poslouchat věty typu: "Ty jsi nám ale vyrostla, já si pamatuju když jsi byla malý miminko a teď ti je už 13!", taky se škrobeně smát každému pronesenému vtipu a kontrolovat se, kolik toho sním, abych nebyla za nenažranou. Pak všichni odejdou a náš dům bude konečně v klidu. A já si budu moct udělat teplý kakao a zalízt si s ním pod deku, koukat do zdi a přemýšlet nad láskou, přátelstvím, rodinou, sebou a vším co patří do mého života. Potom půjdu zase závislácky k počítači, potom se vykoupu a půjdu spát. A v pondělí zase uvidím lidi ze školy a potom se letmo uvidím s Deniskou a potom půjdu do té divné nové zkušebny v Mahenovým divadle, kterou objednali aby nás při zpěvu nerušili sanitky a sprostě nadávající cigáni, kteří byli na 28. řijína pořád. No ale mě se tam vůbec nechce, protože vůbec nechci dělat členku "profesinálního" sboru, který už zkouší v divadle. Prostě se mi to nelíbí a nechci bloudit v chodbách obrovskýho divadla!!
No nic budu končit, jsem moc ráda že si to vůbec čtete. Páá =*

Vashe oddaná ?! xD

30. 1. 2008 • Sláva mě :DD

30. ledna 2009 v 21:08 | N€lu$chQ@ |  ↓↓Deníček↓↓

Ano, dneska jsem byla oslavenec já! Dnes mi děcka kolem přáli a a já se na ně hezky usmívala. A na povrchu mi bylo hrozně fajn, ale uvnitř mi bylo stejně smutno jako poslední 2 měsíce ='(. Ano, chovám se přííšerně nevděčně, ale když ono to nejde jen tak smazat. Smazat smutek jen kvůli tomu, že by jsi měla být šťastná, protože máš kolem sebe 3 lidi, kteří tě asi mají rádi, nezapomněli na moje narozeniny a dokonce utráceli svoje, těžko vydělaný peníze za dárky. Nejde to!! Bylo to fakt fajn, občas sem i zapomněla na smutek, ale to byli jen takový chvilkový bliky. Nejdřív sme hráli Activity, potom Twistera a pak jsme si jaksi ze srandy věštili z karet =D. To bylo fajn, kolik se toho nedozvíte zajímavýho =D. Anebo spíš ne že by jste se dozvěděli zajímavý věci, ale spíš vás to donutí tomu uvěřit, protože vám to řekne pravdu. Já jsem měla ředu karet a pod každou kartou byl kluk a já nevěděla pod kterou je kterej. A tak jsem jenom tak jela a zkoušela kde mi bude ruka dělat co a jak mi tam bude. Nad jedním klukem ze třídy, kterýho nemám moc v oblibě, mě to tu ruku odpuzovalo, nad Pavlem mi to tu ruku přitahovalo k sobě a bylo tam teplo, nad Vaškem mi to tu ruku jednu dobu odpuzovalo a vzápětí zas přitahovalo ... No bylo to dost zajímavý.
Potom jsme vymýšleli nový styly věštění =D. A tak ... no prostě některý chvíle byly fakt moc fajn =). Ale pak se to rozešlo a já zase jediný na co jsem měla náladu, bylo zalézt si s šálkem kafe pod deku a brečet, brečet a brečet. Takže jsem uklidila po oslavě, vyslechla si jak se měl bráška ve Zlíně na zkouškách na vysokou a pak jsem zase zalezla sem, aby sem se mohla vypsat na blogu ='(.
Zrovna poslouchám od Basshuntera - I can walk on water, I can fly.
I will never be afraid again,
I will keep on fighting till the end
I can walk on water I can fly
I will keep on fighting till i die.
Ne, neumím chodit po vodě, ani neumím létat. Neumím tancovat, neumím zpívat. Neumím se učit, neumím být chytrá. Neumím dělat psí kukuč na dospělý lidi kolem, neumím proplouvat problémy. Neumím ŽÍT!!! Ano, přesně to mi vrtá hlavou. Neumím nic a něco umět, znamená žít. A vlastně když nic neumím, znamená to, že neumím žít. Plácám se v životě, kazím svoje přátelství, možná sama kazím svoje přátele, neumím milovat podle toho, jak by lidé chtěli, nechovám se podle názoru rodičů, neučím se tak, jak by všichni kolem chtěli, neumím se lidem kolem otevřít, neumím vyjádřit co od života očekávám, co chci. Tak proč tu vlastně jsem?? Proč život tvoří takové lidi, jako jsem já, kteří v ničem nepomůžou tvorům kolem a jenom se plácají svým zabahněným životem, vnímají jak jim pomalu teče do bot a čekají na to, až jim ty boty vezme velká voda která se jim prožene životem. Nemá to cenu, asi mu brzy napíšu dopis, ať se na takový lidi vykašle a rači je hned smaže ze seznamu tvorstva, a tím automaticky vydeletuje i je. Nebaví mě to, být všude navíc!
Taky jsem vám chtěla říct, že se možná přestěhuju s blogem někam jinam, protože mi přišli na blog rodiče a není to 2x příjemný. Nebaví mě, si dávat pozor na jazyk u každýho slova co píšu, ještě uvidím, ale asi se někdy přestěhuju.


Vashe oddaná ?! xD

Sótěž x)

30. ledna 2009 v 20:11 | N€lu$chQ@ |  ↓↓Nevešlo se↓↓
Tak toto sme soutěžící dostali od pořádajícího blogu, že si to máme dat na svůj blog =)) ... TaQ dyžtak hlásněte =))


29. 1. 2008 • Fajně, mám to v kapse, ale vlastně mi vůbec není fajn ...

29. ledna 2009 v 16:17 | N€lu$chQ@ |  ↓↓Deníček↓↓
Tak jo, dnešeQ mám za sebou, vysvědčení nahoře v pokojíčku. je krásný, jsou tam jen dvě dvojky, jsem s ním spokojená, tak proč nemám dobrou náladu? ... Mám za sebou jenom chviličku strávenou ve škole, pak chvilinku s holkama ve městě, vzápětí oběd u babičky a potom nádhernou vycházku s Deniskou a Beckynkou (Dennysčin kokršpaněl) ... Tak proč mi vůbec není fajn? Může za to fakt, že mě už neskutečně vadí všichni rodiče, učitelé a prostě všichni dospělí?? Je to tím, že z toho co mi Denny vykládala jsem ty dospělí vážně nepochopila!! No chápete, když dá učitelka člověku dvojku z chování, jen za to, že vyjádřil svůj vlstní názor a ten zrovna nebyl totožným s tím učitelovým?? Chápete, že když už dostane neprávem dvojku z chovaní, ještě ho začnou tahat k psychologovi, kde jediný co normální člověk slyší je: "Tak s čím máš problémy?? S přítelem??" ... Ne, tohle mi vážně jako vyrazilo dech!! Co jim na to máte říct?? Jediný co se na tohle dá říct je něco typu: "Já jsem naprosto v pořádku, jen ta naše kráva třídní si na mě zasedla a dala mi dvojku!" No vážně, jinak mě nic nenapadá. Rodiče všechno uveří třídní a zakážou dítěti poslední radosti. A pak jak má to dítě prospívat?? Nechápu, naprosto nechápu!! Takže mi Deniska zítra nepřijde na oslavu, protože ti debilová ji to zatrhli!! Uáá, takže nás tam bude táááQ hrozně málo ='(. No co, přežijem to.
Po dnešku mám vážně naprosto dost!! :-// ... Ale tak musím to ustát. Taky jsem dneska byla v mekáči, kde jsme byli čtyři a dali jsme na jeden tácek 5x velký hranolky a na to 5x kečup xDD ... Tak to fakt nemělo chybu =)). Ale pak, to co sem se dozvěděla u Denisky mě naprosto vyrazilo dech!!! S tema slovama co ke mě přišla: "Ta kráva mi dala dvojku z chování!!" ... A já jediný co sem dokázala bylo čumět, protože fakt to jinak nešlo!! :-// ... Dyby se mi ta učitelka dostala do ruky tak jí asi urvu hlavu :-//, protože takhle si vybíjet zlost na jinejch lidech, kteří nic neudělali, to je na mě vážně moc :-//!! ...Zuřím!!! Asi si du strčit hlavu pod ledovou vodu, a tu zuřivost ze sebe smýt!!! Třeba se ještě ozvu!! Mějte se!!

Vashe oddaná ?! xD


28. 1. 2008 • Jsem naprosto zdravá a přesto tvrdnu doma! :-/

28. ledna 2009 v 14:24 | N€lu$chQ@ |  ↓↓Deníček↓↓

Zdravím!!
Ano, je to taQ. Jsem naprosto bez teploty už od včerejška, od rána, ale můj milovaný otec si vymyslel, že zůstanu ještě doma a do školy půjdu až zítra, pro vysvědčení. Takže jediný co se tady dá dělat je počítač a už i toho mám dost!! ... Chtěla jsem jít dneska do školy. Nic se tam teď před vysvědčením nedělá, taQ proč ne? Ale samozřejmě když nechci, taQ musím a když chci, taQ nemůžu! ='( Fakt vraždila bych! :-/
V pátek budu mít teda tu oslavu narozenin, ale jenom 4 hodiny ='( :-/, páč si mamka zas cosi vymýšlí. A přide asi jenom polovina lidí, co sem si plánovala. Taky mě máti zatrhla bouchat ty balónky který si předtím pracně nafouknu, ale já je stejně budu propichovat. Budou moje, za moje pracně vydělané kapesně, tak si s nima můžu dělat co chci!!! Takže přijde jenom nějakejch 6 lidí =(. A nikdo u náš nesmí spát ='(. A vlastně bude celá tahle oslava asi na hovno. Děsně krátká, málo lidí, žádný spaní. No nevím no, uvidíme jak to dopadne.
Zítra du do školy. Konečně!!! Zas uvidím tu hromadu známejch tváří a ještě k tomu slavnostně oblečených =D. To bude nejvíc joke =D.
No a pak pudu koupit nějakej bordel na tu oslavu, dárky k narozkám pro tátu a babičku a pak pudu domůů. x)
No a tááQ :) ... takže to nějak dopadne =). Já budu končit, se tadyQ mějte a odpusťte že jsem tak dlouho nepsala, nebyla inspirace.

Citát dne: Kdo nemá peněz, je chudý; kdo nemá přátel, je chudší;ale kdo nemá srdce, je nejchudší na světě.

Vashe oddaná ?! xD


23. 1. 2009 • Ach, nechci být nemocná!! ='(

23. ledna 2009 v 9:13 | N€lu$chQ@ |  ↓↓Deníček↓↓
Tak mě to taky chytlo ='( ... NECHCI být nemocná!!! ='( Mám teplotu 38, 7 ... Nemůžu polykat ... Bolí mě hlava a su strašně unavená, ale přitom nemůžu spát ='( ... Byli sme u doktorky, ta mi řekla, že je to nějaká viróza, že mám brat paralen a brufen ... a napsala mi něco na ten kašel. V čekárně sem potkala Terezku ze základky =) ... Tak asi chytne za chvilu tak nějak všechny =(. A to sem měla mít o pololetních prázdninách oslavu narozenin ='( ... A teď je dost možný, že se z toho do té doby nedostanu. A v neděli sem měla jet na CISV sraz a to je teď taky v háji ='(. Budu celej víkend zase ležet a nudit se ='( ... Mám toho už vážně dost. Všechno mě bolí. =( ... Dneska se měla psat velká písemka z něminy a malá z matiky. Klidně bych byla radši tam, než tady doma. =( ... No nic du se kouknout na nějakej filmík na bryantu. Tak se mějte a ne abyste mi taky onemocněli!!! =*


Řetězák 2.4

20. ledna 2009 v 19:54 | N€lu$chQ@ |  ↓↓Řetězy↓↓
Napiš jméno, které tě napadne jako první u každého písmenka... :)

A - Adam
B - Barča
C - Cecílie =D
D - Deniska =*
E - Eva
F - František =D
G - Gustav
H - Hana
I - Ina
J - Jaroslav
K - KAčenka =*
L - Lenka
M - Michaela
N - Nela =D
O - Ondřej
P - Pavel =(
Q - Quido =D
R - Romana
Ř - NEtuším ... Řeřicha =D
S - Sára
Š - Šárka
T - Tomášek =*
U - Uršula =D
V - Vašek =(
X - Xaver =D
Z -Zuzana

20. 1. 2008 • Život je taky někdy fajn =) ...

20. ledna 2009 v 19:37 | N€lu$chQ@ |  ↓↓Deníček↓↓

Anoano, usmál se na mě konečně život. Neudělal nic zvláčtního, jen mi prostě dneska nadělil dobrou náladu =). Předem poznamenám, že na vysvědčení teda budu mít 2 dvojky *YAHOO*, protože sem napsala písemku z matiky jen na 2, takže mi dala na vysvědčení dvojku a byla sem zkoušená z fyziky, to mám za jedna (I když sem myslela, že mě pošle sednou s dvojkou na vysvědčení, protože jsem to ze začátku totálně zkazila, ale pak se mě zeptal ještě na nějaký 2 věci a to sem dala bez chyby, tak to je v suchu) takže mám jedničku na vysvědčení =) ... TaQ mi máma zvedne kapesný na 100 (+ 50 od babičky, takže budu mít každej týden 150 Kč =)).
Dneska byla jízdarna, celkem hafo =D. Sedla sem na Toma. Po pár krocích se mi vzpříčil tak, že mi ho musel trenér plašit aby se vůbec zase dal do pohybu =D. Protože já jsem ho pobízela, pomáhala si i bičíkem, ale on si rpostě řekl že NE! =D ... Tak jsme ho pak společnýma silama dali zase do pohybu, ale šlo to pak pořád ztěžka =D. No ale tak nějak jsem to přežívala, ale pak se tam Bonnýšek splašil s kýmsi, ten "kdosi" =D z něho spadl, napadal mu písek do očí a pak už odmítl jezdit, takže jakmile se Bóňa sklidnil, samozřejmě, že trenér řekl mě, že si ho mám obsednout a trošku ho zklidnit =D ... sedla sem na něj, chvíli sme v klidu šli, ale jakmile jsem přešla do klusu, on sám od sebe přešel do cvalu, vzápětí do trysku a řítil se k senu =D tak tak jsem se udržela, ale pak jsem ho teda dostala pryč od sena a pak jsem se vzpříčila JÁ (!! =D), že už s ním do klusu prostě NEPŮJDU!!! =D Chvílu jsme teda jen tak chodili, překračovali kavalety a pak jsme si dali jako vždy gymnastiku (dneska větší záhul než obvykle =D A pak se šlo domů.
Jo a zapomněla jsem podotknout, že trenér přišel asi o třičtvrtě hodiny pozdějc, páč na nás zapomněl a učil se anatomii =D ... Z toho jako měli všichni maximálně dost, páč nechápali jak na nás mohl zapomenout =D ... ale tak nakonec došel ;).
Ve čtvtek jdu s Deniskou, ale až po hlasovce =(, páč tam musím =(. Takže až ve 4 =(. Ale tak aspoň něco =). Maximálně se těším =).

Tak se tady mějte, zdravím =*

Citát dne: "Gentleman je muž, který neuhodí ženu, aniž dříve smekne klobouk."

Vashe oddaná ?! xD

Řetězák 2.3

19. ledna 2009 v 21:56 | N€lu$chQ@ |  ↓↓Řetězy↓↓
 • Chtěla bys vrátit minulost? Myslím, že URČITĚ!!! Před 3. března :( ... anebo ne, stalo se hodně krásnýho ... jenom před listopad ...
 • Myslíš si, že umíš správně nakládat se svým časem? To vůbec!!
 • Věříš tvrzení, že "Čas jsou peníze"? Moc ne ...
 • Myslíš, že je na světě spravedlnost? Jak kde, ale většinou ne
 • Jsi věřící?ne-e, ale věřící mi nevadí ...
 • Máš nějaké životní sny? Jistě!
 • Umíš si představit lásku bez sexu? Podle toho jak dlouho? ... Ale po určitou dobu ano.
 • Dokázala bys podvést? Kdyby byl dobrej důvod, tak myslim že asi jo.
 • Ukradla jsi někdy něco? Jo ... Bonbón ... xD V Intersparu =D
 • Je pro tebe důležitější přátelství než láska? MYslím, že je!
 • Máš svůj styl? Jo!
 • Dokážeš riskovat, ať už v čemkoli? Jak kdy, ale většinou jo.
 • Je pro tebe důležitá upřímnost? Hodně ='( ...
 • Věříš na osud? Uplně nejvíc!!
 • Myslíš, že jsi snadno ovlivnitelná okolím? MYslím, že hodně =(
 • Dovedla bys zabít člověka? To ne!
 • Utekla jsi někdy z domu? Ne-e, ale už jsem o tom hoodně přemýšlela!
 • Jsi důveřivá? Vůbec (Moje důvěra je jako drobná kytička - dlouho jí trvá, než rozkvete a snadno se zašlápne...)
 • Zapomínáš snadno na křivdy? Nikdy nezapomínám!! Ale ČASTO odpoušítm.
 • Toleruješ žárlivost ve vztahu? Podle toho jak velikou. Malá určitě polichotí ...
 • Je pro tebe důležitá pověst? Ne!!
 • Chceš být krásná? Jsem spokojená ...
 • Přemýšlíš někdy nad smyslem života? Skoro furt ...
 • Věříš na mimozemšťany? Nˇěco co je ve vesmíru určtě, ale nevím jestli zrovna na mimozemšťany
 • Umřela bys pro někoho koho miluješ? JO!!!!!!!
 • Co pro tebe znamená slovo 'štěstí'? Co říct?
 • Věříš na osudovou lásku na celý život? Myslím že ano.
 • Jak bys popsala normálního člověka? Lidé NEJSOU normální ...
 • Věříš na tzv. "druhé já"? Ano ...
 • Věříš na posmrtný život? Jojo ...
 • Myslíš si, že některé vzpomínky mohou přežít věčně? Hodně jich takovejch je ...
 • Jsi realista? Spíš pesimista ...
 • První slovo, co tě napadne pod pojmem "osobnost"? Milionář =D ... SLavnej milionář =D
 • Až umřeš, chceš být pohřbená/zpopelněná? Pohřbená ...
 • Co tě jako první zaujme na chlapovi? Oči
 • Můžeš mít jedno jediné přání, jaké by to bylo? To se neříká ("Právě padá letadlo, a víš co si přeju?? Aby jsi byl v něm!! Nenene teď se to ensplní!!" =D =D )

The Girl I Miss ♥

18. ledna 2009 v 20:18 ↓↓Písničky↓↓
Ok, Ok ... Přiznám se, zamilovala jsem se do písničky =D ... Asi ji nebudete znát, páč ji zpívá kamarád (už JENOM kamarád), ale já si tu písničku zamilovala!! ... Už ji mám v mobilu, ale mám tam i Now She''s gone a Komeťáckou hymnu =D takže uvažuju co si dát jako vyzvánění =D Dyžtak poslechnout si ji můžete TADY
Tak vám sem dám slova. Já dyž sem zjistila o čem je tak mě to upe rozbulelo =( Protože jsem zjistila že je to přesně - PŘESNĚ - o mě, když se to předělá do holčičího tvaru. =(

↓ CČ


16. 1. 2008 • Kometa, Kometa, Kometa ...

16. ledna 2009 v 17:48 | N€lu$chQ@ |  ↓↓Deníček↓↓

Tak jak se máte? Za chvilu se uzavíraj známky, že? Jak to u vás vypadá? Já budu mít buď 3 dvojky, nebo 2 dvojky, nebo 3 a 2 nebo 3 a dvě 2 =D =D
Ve středu hrála Kometa proti Třebíči ... Jak jistě všichni víte, zápas má 60 minut ... vedl proti nám Třebíč 4:3 a my sme v 59:56 vyrovnali na 4:4 =) Sme nejlepší!! Task se pak 5 minut hrálo prodloužení, nikdo nedal gól ... Tak se šlo na nájezdy a vyhráli sme 5:4 *YAHOO* =) ... Tak sem učinila rozhodnutí, že vytáhnu svoje 400 a koupím si Komeťácký tričko, tak už je mám =) Máte tady fotku, akorát že já ho mám v bílé, páč tmavou neměli, takže jak se znám tak ho budu mít za chvilu špinavý =(. Ale tak třeba ne =) Vypadám v něm jak v noční košili, mám ho skoro až ke kolenům =D, ale to envadí aspoň to bude pohodlný =). Tak jsem k tomu vzala ještě přívěšek na klíče =)
Cesta do fanshopu byla velmi zajímava, že Baru? =D =D ... Jsme asi 3x obešli Rondo =D a pak sme narazili na informace, tak jsme se zeptali kde to je a zjistili jsme že ej to vlastně uplně jinde než jsme =D ... Tak jsme tam došli, kopili to a pak jeli domů =) ...
Taky jsme dneska psali matiku, u které se mi bude rozhodovat o tom jesi budu mít na vízo za 3 nebo za 2 ... Tak doufám že to dopadne aspoň trošku dobře, protože máma s tatíkem by mě asi zabili =(.
Včera sme teda byli v tom divadle ... 1. část byla celkem fajn. Byly tam různý techno a hipec části s tancem (byl to muzikál) tak se na to dalo koukat, ale po přestávce to bylo takový děsně zamotaný a divný. Nudný a já už u toho usínala. Jo a hádejte koho sem potkala? =D =D Dceru našeho ředitele a spolužačka od Vaška xD ... Kterou potkávám skoro pořád xD ... Jdu do města, potkám ji, jdu do sboru, potkám ji, jdu do divadla, potkám ji xD No bylo to zajímavý ... =D
O víkendu se zase budu muset učit =( ... Fyziku, něminu a ještě cosi ... už si to šecko nepamatuju, ale je toho dost. To víte, před vysvědčením =( ...
No nic budu končit, se mějte papa =*

Citát dne: "Bojíš-li se smrti, kde nalézáš odvahu žít?"

Vashe oddaná ?! xD

Lucie Vondráčková - Strach

14. ledna 2009 v 21:49 ↓↓Písničky↓↓
Mám strach
že se nic nevyrovná
nápadům který máš
Já mám strach
že se nic nevyrovná
tvým krásným snům
Že se nic nevyrovná
příběhům který znáš
Já mám strach
že se nic nevyrovná
lhářům

S ní
tou cos neměl rád jsi pořád
To se muselo stát
Jsi s ní
Jenom rád sis hrál a kdoví
které z nás jsi víc lhal
A já, já tu svým
trápením, živím déšť
když se spouští z výšky k nám
a pak bloumá po střechách
Může přijít do rozpaků
tím že slyší to co já
.
.
.
.

Ah ... zpívá snad o mě?? Nevěřím, že je to shoda okolností!!!! :'( Fňuk :'(

Dá se "jen taQ" ukončit přátelství?

14. ledna 2009 v 21:24 | N€lu$chQ@ |  ↓↓Deníček↓↓

Ptám se: Jde ukončit přátelství s fleku?? Ustane přátelství jako když se típne cigareta??
Jen kvůli klukovi, kvůli lásce, kvůli debilní sebelítosti, kdy si každá říká: "Zklamala mě, nevěřím jí, skončím s ní!!".
NEvím, jestli to tak je. Možná ano, ještě nikdy se mi to nestalo, ale podotknu, že snad každá holka, které sem se kdy zeptala jestli je pro ní důležitější přátelství nebo láska odpověděla přátelství. Tak proč, proč se to vždycky obrátí naopak? Odejde s klukem, s lehkou hlavou ho přebere své nejlepší kámošce a pak?? Vykašle se na kámošku, zůstane u - možná neupřímnýho - objetí a pár slov. Málo smíchu, málo upřímnosti, málo společných akcí. A já se ptám: "Proč????" Proč "bezohlednej" kluk poblázní 2 holkám hlavu, začne si s první, pokračuje s druhou, vrátí se k první a pak se zase vrátí k té druhé. A obě mu to žerou i s navijákem. Dostal mě!! Dorazilo mě to!! Ano, miluju ho. Možná není fér tady psát to co tady píšu, ale mám na to náladu.
Ani mi nevadí to, že po světě chodí takovýhle lidi jako spíš to, že sme si kvůli němu s kámoškou zničili přátelství.
Mám chuť vrátit čas a nikdy si ho do toho ICQ neuložit. Ano, zažila sem s ním krásný chvíle a teď se mi to těžko říká, ale možná bylo víc těch smutných než těch hezkých. Ale počítám ty hezký za 2 tak jich třeba bylo stejně. Nevím. Ale nad tím NECHCI uvažovat!!! Chci si postěžovat nad tím jakej je život zlej, když takhle rozhádá dva lidi, pak ještě oba zklame a pak? Co pak? Co se stane nakonec?? to ví už jen on sám :(.
Chci jí zpátky!!! Přes to všechno co mi kdy udělala ji chci zpátky!!! Udělala sem jí toho tak ěnjak stejně, sme si kvit a můýžem k sobě zpátky, ne?? ... Životee, dej nás zase dohromady! Popros osud ať to tak udělá. Protže už vážně nevím co dělat :(.
Taky je možnost, že mi zejtra udělá přijímačky na Konzervatoř do Kroměříže a to už bude všechno v hajzlu!! :'( To by mě dorazilo! :'( A když už ... chci abych se s ní loučila s vědomím, že je všechno zase jako dřív :'(. Chci to k narozenínám, svátku, vánocům a všemu. Chci to jako nic jinýho!! :'( ... Chci JI!!!!!!!!! :'(

13. 1. 2008 • Nesnáším povel "Prošlápnout paty!" =D =D

13. ledna 2009 v 18:49 | N€lu$chQ@ |  ↓↓Deníček↓↓

Ahoj,

Ano je to tak! =D Dneska ten povel na jízdarně zazněl asi stokrát: "Prošlápni ty paty!", "Sakra kolikrát ti mám opakovat aby jsi prošlápla paty?", "Drž ruce na sedle, nezvedej a prošlápni paty!".
No bylo to dnes zajímavý. Ale i tak musím říct, že sem si to výborně užila. Ještě sem ani nevyjle a začali mi odumírat prsty na nohách =D =D, jakmile jsem vyjela ozvalo se "Prošlápni paty!" =D Ale taQ po chvilce procházení konečně došlo na klus, ale já samozřejmě byla na tom nejlínějším Tomáškovi takže jsem vždycky musela počkat, až kolem mě prokluše někdo jinej a zapojit se za něj =D =D ... Pak došlo na cval a z toho byl zmatek po celé jízdárně, Nakonec se Bonnýšek zplašil, shodil jezdce ze sedla a bylo to. Musím říct, že tou doubou jsem byla vážně ráda, že je Tomík taQ línej a nevyplašil se z toho jak se vyplašil Bonny xD. Pak (ajajaj) došlo na skákání. Tomášek napřed skákal bez problému, ale potom viděl Endyho jak spadnul on i s jezdcem, taQ se vždycky dyž sem hp vedla na překážku zastavil. No prostě se nedal znovu donutit ke skákání. Ale taQ tu dobu před tím jsem si užila ... Takže se pak všichni vykašlali na překážky. Daly sme si trošku gymnastiky (ježděni bez noh ve třmenů a ruce v upažení, dámskej sed, kolotoč a potom dolů z koně kotoulem) Ten sesed byl obzvlášť zajímavej, páč jsem nakonec skončila trenérovi v náručí =D. Ale bylo to úžasný. =)

Ve škole mi bylo taky fajn. Psala se němčina, kterou sem naprosto zmrvila, ale počítám se dvojkou, takže to už neřeším. Ale dostala jsem jedničku z písemky z fyziky. A zjistila jsem, že mi tam vychází 1-2, když jsem počítala taky se 2! (Naprosto to nechápu. Nechápu jak může někdo udělat z 3,5,1,1,1,1 jedničku, ale tak proč ne =D) Takže se nechám příští týden vyvolat a musím dostat jedničku, je vám to jasný? xD Takže jsem si za doměnu koupila krabičku tic taců, protože po těch bych se mohla umlátit od té doby co ... no ale to už je jiný vyprávění. Prostě mám v kaspách u džínu krabičku pomerančovejch tic taců a hřeje mě už jen to, že je tam mám =D =D.

Kluci ... kluci ... myslím že nemusím komentovat =) =( =(

Řodiče ... ti nejsou doma, nemám co říct xD

A kamarádky ... Naprosto nejlepší!!

PROSTĚ MI JE FAJN!! :)

Citát dne: "I velká láska je jen malou náhradou za první lásku."

Vashe oddaná ?! xD

11. 1. 2008 • Škola, zklamaní, škola, zklamaní ...

11. ledna 2009 v 20:40 | N€lu$chQ@ |  ↓↓Deníček↓↓

To jsou v mým životě vážně už jen tyhle dvě slova? Na každým rohu slyším slovo škola "Jdi se učit, zítra je škola!", "A co škola? Jaký bude vysvědčení?", "Do školy nic dělat nemusíš?", "Jdi se učit nezapomeň, že za chvílu je ve škole konec pololetí!" .... Áááá, už toho mám vážně dost!! Škola je mi uplně volná. K čemu mi bude škola, když nebudu šťastná?? K čemu mi bude to, že budu ředitelkou nejprosperující firmy, že budu mít obrovskej barák s bazénem a svoje vlastní letadlo?? K čemu mi to bude, když nebudu šťastná??
Chci zapomenout na školu!!! Chci zapomenout na budoucnoust!!! Chci zapomenout na vždělání!!! Chci za 2 a půl roku seknout se školou!!! Já chci MILOVAT!!! :'( :'(.
Na každým roku slyším o lásce, ale nikde o škole. Tak proč to nedokáží pochopit moje rodiče? ... Dobře dochodila bych školu, snažila se odmaturovat, šla bych na vysokou a snažila se prolízat se dvojkama. Ale proč to moji rodiče berou jako to nejdůležitější??? Proč jsem od nich NIKDY neslyšela něco v tom smyslu jako: "Na školu nemysli, hlavní je, že jsi šťastná!"? Mám toho dost!!! Mám chuť to tady všechno rozmlátit. Vzít klavír a hodit s ním o zem, rozbít všechny prosklený skříně co doma máme, rozlámat židle, shodit na zem naši televizi a vzápětí zveřejnit tenhle článek a zničit i tento počítač!!!! Zdemolovat tenhle dům, potom se sebrat a odejít někam pod most :'(. Už mě to vážně nebaví.
Zítra se píše hromada písemek, já nic z toho nechápu a zase je tu ta škola!!! Ano, baví mě to tam, neříkám, že ne. Ale chci žít s pocitem že klidně můžu tu trojku na vysvědčení mít. Vždyť se neučím nějak staršně, tak proč to mám brát jako náplň svého života??? Fakt toho mám dost!!! Asi rodičům brzo vmetu do xichtu, že to není to nejdůležitější a že do mě mají přestat valit.
Budu mít doma ještě větší peklo než do teď, ale myslím že se dlouho neudržím!

JÁ CHCI BÝT ŠŤASTNÁ!!!!!!!!! :'(

Citát dne: "Láska je odvaha, která se nebojí ničeho na světě."

Vashe oddaná ?! xD

10. 1. 2008 • Dá se brát koukání do zdi jako ztrácení času?

10. ledna 2009 v 20:06 | N€lu$chQ@ |  ↓↓Deníček↓↓
Ahoj,


Anoano, čtete dobře. Dnes jsem vstala, nasnídala se a přemýšlela co budu dělat a vlastně jsem asi 10 minut přemýšlela co budu dělat, koukala do zdí a najednou se mi to přetočilo na přemýšlení nad životem, nad vším co se v poslední době stalo a nejenom v poslední době, ale i dávno předtím. A taQ jsem tam tak seděla a přemýšlela hodinu, dvě, tři, čtyři až mě zavolala máti, že se mám jít naobědvat. Tak jsem se naobědvala, podívala se na komplu na Scary Movie (jedničku) a pak jsem zas vylezla nahoru do pokojíku a tam sem si sedla ke stolu a začala si jak úplnej retard dělat čárečky podle pravítka na papír *NO*. A po chvíli sem si vzala novej papír, potom jsem si ty čárky pojmenovala a protínala je tak jak se potkali ... Jako že třeba mě a PAvla sem napřed protla potom jsem nás rozdělila pak jsem nás znovu dala dohromady a pak zase rozdělila. No prostě uplně děsný. Fakt už mi z toho začalo totálně hrabat *NO*. Potom jsem dorýsovala čárečky (*NO*) a šla si sednout ke komplu. Fakt jsem si z toho dnešku hodně odnesla. VELKÝ nic!! Ale TAQ velký, že ho ani nemůžu unést xD.
Takže mi celej den bylo přášerně a teď je mi snad ještě hůř *NO* :(. Aspoň že vyhrála Kometa nad třebíčem 5:3 protože dyby prohrála, tak se fakt du pověsit *NO* xD ... JEště k tomu se zejtra musím učit :(. Mám příšernej strach, že dostanu z matiky na vízo za 3 *NO* :(. A dybych ji dostala tak fakt nejdu domů. To už je jedno jesi mě zavraždí můj vlastní otec, nebo jestli umřu hladem někde pod mostem =D =D.
No nic, budu končit. Doufám že si ze zejtřku odnesu ěnco víc něž z dnešku xD. Ahooj =*

Vashe oddaná ?! xD

2. 1. 2008 • A zase znovu kledající nálada??? NE!!! Já nechci!!! :'(

8. ledna 2009 v 20:16 | jáá xD |  ↓↓Deníček↓↓

Ahoj,
Dnes mi bylo tak divně. :( Nevím ... Děsně se mi měnila nálada. V jednu chvíli byla úžasná, potom někdo řekl jedno bezvýznamný slovo, který si třeba ani nepamatuj a najednou bylo všechno v háji. Ale pak mi najednou bylo zase fajn. Nevím bylo to zvláštní.
Dneska jsem tolikrát viděla Pavla :(. Bylo mi divně. Nevím jestli špatně nebo dobře. Špatně ze sebe, nebo dobře ze správnýho závěrů, u kterýho vlastně ani nevím jestli byl správný? Takovej zvláštní pocit, kterej sem asi ještě nikdy neměla. Jako kdyby mě něco od něj odpuzovalo. Něco, v čem jsem cítila odpor k tomu jak se zachoval, ale taky něco, co mě k němu přitahovalo. Chybí mi ty naše diskuze, chybí mi to když mě vykládal minulost Basshuntera :D, když se mě s takovou zvláštní starostlivostí ptal, co se stalo, když jsem mu řekla že se mám špatně, když jsme probírali ty strašně "závažný" věci, ty naše dlouhý telefonáty na kterých musel utratit kvanta peněz a přitom já sem byla v jednom kuse bez kreditu a nikdy jsem mu nezavolala :( a asi mi nejvíc chybí ty společně strávený, nádherný odpoledne. Chybí mi to hrozně moc. Ale já už mu NEDOKÁŽU věřit! :'( ... Chtěla bych aby sme byli kamarádi, to jo. Ale přece mu nebudu kecat. Polovinu věcí bych mu asi stejně neřekla a k čemu by pak byl takový kamarád?? :'(
Ještě k tomu zítra píšeme 2 písemky a já tu matiku vůbec nechápu a když sem s tím přišla za otcem a on se mě pak na něco zeptal a já jsem mu něco řekla, tak si to zas nějak debilně překroutil a vyfuckoval mě s tím, že když chci něco vysvětlit tak nemám bejt nepříjemná a že jeho naprosto přešla chuť mi něco vysvětlovat a hodil mi sešit na postel a odešel. *NO* Tagže esi budu mít za 3 na vízo tak to bude v hajzlu. Chci prolízt aspoň s tím vyznamenáním ...
Ještě že včera vyhrála Kometa nad Porubou 6:2 a já mám apsoň něco z čeho se můžu aspoň trošinku radovat.
Ještě k tomu příští týden ve čtvrtek ( pamatuju si to podle toho, že má svátek Alice =D =D ) jdem s rodinou do divadla, na muzikál Peklo. To zas bude peklo!! :D ... Jak se znám v polovině usnu, pak mě rodiče vyfuckujou, že sem s nima neměla chodit, když mě to nebaví a přitom sem jim říkala že nechcu jít, ale oni mi řekli že už maj koupený lístky takže bych stejně nemohla nejít :-!. No nějak to snad přežiju.
Jinak už su na 60-té stránce "Když nastaly deště" a vypadá to zajmavě. Sice tam asi polovině slov nerozumím :D ale dá se to pochopit v souvislosti s těma ostatníma slovama. :D
No nic budu končit, bratr sem chce zas za chvilu pustit :-! :( ... tak se mějte :-* pa :-*

Vashe oddaná !? xD

7. 1. 2008 • Žádný písemky, žádný zkoušení, žádný hádky ... Co chcete víc? :)

7. ledna 2009 v 20:31 | jáá xD |  ↓↓Deníček↓↓
Peace :),

TaQ co? Užíváte školní dny? Já zatím ještě jo, nic se nepíše, dneska nám onemocněl němčinář, takže zítra nebudeme psát písemku, kterou jsme psát měli O:), ale v pátek píšeme matiku a češtinu. Čeština je v pohodě, ale matiku totálně nedávám. Mno nějak to dopadne xD :).
Včera byl hrozně fajn den. Skončili jsme o hodinu dřív tak jsme se s holkama chvílu koulovaly :D, potom jsme zalezli prozkoumat "náš" baráček vedle školy a zjistily jsme že je to tam uplně jinak, než když sme tam byli naposledy tak nevím no xD a potom jsme šli s Máďou a Barčou do mekáče, kde teď maj takový ty slevový kupóny. Tak sme skoupili 4x velký hranolky a sesypaly to na jeden tácek :D :D. Tak jako LOL. :D Ale praktický to se musí nechat :).
Takže v poslední době žiju poklidným životem (pokud neberu v úvahu pár věcí, který v úvahu brát nechci a chci zapomenout). Dneska jsem začala číst novou knížku na doporučení Toma ;). "Když nastaly deště" od Louise Bromfielda. Je to obrovská 690-ti stránková bichle xD. Ale su na nějaké 30 stránce anevypadá to až tak špatně :). Je to z Indie a vypadá to zajímavě. Tak uvidíme. Nejvíc mě děsí to jak je to tlustý :D. Ale hrozně se mi líbilo, že na začátku bylo tohle:

Dva muži seděli v hostinci. Jeden se zeptal: "Máte rád Američany?" a druhý mu rázně odpověděl:
"Ne!"
"Máte rád Francouze?"
"Ne!" Zaznělo s touž rázností.
"Angličany?"
"Ne!"
"Rusy?"
"Ne!"
"Němce?"
"Ne!"
Nastala pomlčka a první muž zvedaje sklenici se otázal:
"No, a kohopak máte rád?"
Druhý muž bez váhání odpověděl: "Mám rád své přátele."

Mě se to děsně líbí. Kdyby se mě někdo na něco takovýho zeptal, nic takovýho mě nenapadne a přitom jsu na tom nějak tak podobně. Američany, Francouze atd. atd. skoro vůbec neznám, tak je nemůžu mít ráda, ale své přátele znám dost dobře a to je důvod k tomu mít rád!
No nic, asi pudu obejít ostatní stránky a pak si budu číst :). Tak se mějte a třeba písněte komentář nebo já nevim :D.

Vashe oddaná ?! xD