Březen 2009

Jsem štastná...

28. března 2009 v 20:13 | Mrs. JouJou |  ↓↓Nevešlo se↓↓
Jak to dělám??
Snažím se pátrat po dobrých znameních. (Doctorow)
Snažím se milovat život víc než jeho smysl. (Dostojevský)
Snažím se vyloupnout ze svých již prožitých let ustálenou sedlinu zvyků a vášní, které pro sebe mohu považovat za příznačné a trvalé, a o ty pak dbám především, aby mi život, jaký jsem si zvolil, přinášel radost. (Proust)
Snažím se neztrácet smysl pro humor, protože jedině vtip nás může smířit s groteskou života (S. J. Lec) a protože dokavaď se člověk může chcechtat, je pořád v bezpečí. (K. Kesey)
Snažím se dodržovat jistá pravidla, protože pravidla jsou to jediné co máme. (Golding)
Snažím se schvalovat každý výklad světa, který vede k laskavosti (Šimečka) a nesnažím se číst všechno a rozumět všemu, protože nedostatek vzdělání může být i pramenem síly a klidu (Italo Svevo), a to tím spíše, že všechno, co člověk potřebuje snát, se naučil v mateřské školce. (Fulghum)
Snažím se mít rád a snažím se pokaždé co nejrychleji zapomenout, kterou stranu by volili mí přátelé.
Snažím se nekupovat losy a nesázet Tutovku.
Snažím se pít tak, abych se uvolnil a nikoli zničil.


28. 3. 2008 • Ano, ano, ANO!!

28. března 2009 v 19:13 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Šťastná?? Nejen to, NEJŠŤASNĚJŠÍ!!!! Proč?? Ani nevím, asi ještě ze včerejška... Bylo to krásný. Kometa hrála proti Fan clubu a vyhrála 11:10 po nájezdech =D ... O přestávce mezi jedněma dvaceti minutama a těma druhejma =D sem potkala Tomáška, ano přesně toho, co jsem vám vykládala o něm a jeho přenádherném úsměvu =D ... Tak jsme popovídali a pak teda odešel hledat nějakýho maníka, kterýho tam viděl, že prej spolu kdysi pracovali nebo co =) ... Tak sme ještě chvilu stály s holkama venku a pak sme zalezly zas dovnitř na druhou část =) ... Tak jak sem řekla, vyhráli sme a pak se celý Rondo nahrnulo na led, tak to celkem sranda :D ... ale tak mám asi 5 podpisů a taky nějaký fotky (Kdyžtak můžete kouknou tuu: TADY!!) a hlavně, HLAVNĚ mám nesmazatlený vzpomínky a to je nad všechny podpisy a fotky!! Měla jsem odcházet v 18:30 ale odcházela sem až po třičtvrtě =D, ale tak doma to nepoznali =D ... přijela sem asi v ve třičtvrtě na 8 :D ... No prostě sem si to parádně užila, pak jsem si psala doma s Tomem, tak sme se domluvili, že příště dem spolu =D ... A vůbec, prostě to bylo úplně, úplně celý fajn. Mám radost, jen mě mrzí že tímhle skončila sezóna =(

Vashe oddaná ?! xD

25. 3. 2008 • Rondo, Rondo, Rondoo!!!

25. března 2009 v 20:51 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Anooo!!! Konečně se dostanu do Ronda a připojím se do řad Komeťáckých fanoušků!!! Když jsem s chtíčem v očích přišla včera k mé drahé matce a tvářila se jako malé pětileté dítě, které hrozně moc chce nějakou hračku, ale ví, že jí nedostane, ale přesto si usmyslelo, že se zkusí ještě jednou zeptat, tak se na mě koukla a řekla, že teda jo!! Že tam budou jen Brněnští fanoušci a ona si myslí, že ti se tolik prát nebudou a že když to není zápas tak tedy můžu.
Ách, těším se jak dítě předškolního věku do první třídy!!! Ano, je pravda, že nezažiju takové napětí jako při opravdovém zápasu, ale zažiju 2x20-ti minutovou exhibici a poté neorganizovanou autogramiádu a foceníí...Ááá!! A hlavně zažiju tu atmosféru!!
Dneska sem si sháněla lidi, který by šli se mnou ... Tak už sme 4 =D =D To zas bude hlášek =D =D Takže v pátek ve 4 hodiny naklušem do Ronda a to bude teprv sranda =D...
Takže se mám parádně, jen mi dneska trošku vehnalo do očí to, že jsem si jaksi prohrabávala tašku a narazila jsem na cédéčko, který v té tašce nosím už od Vánoc. Od té doby už asi 5x změnilo vánoční balící papír, protože se mi tam dycky roztrhal a krabičku sem taky už jednou měnila protože mi v tom báglu křupla =( =D ... A víte proč ji tam nosím?? Protože jsem naivní!!! A víte pro koho to je?? Ano, uhodli jste!! Je to pro Vaška a já to tam nosím už od Vánoc, protože když ho potkám tak zvládám jen vyjeveně koukat a to poslední na co myslím je to, že bych měla otevřít tašku a přijít za ním. A ani nepomýšlím na to, jak by byla trapná věta typu: "No víš Vašku, tady máš dárek k Vánocům!" No vážně!! Vypadala bych jako trapka největšího kalibru, jak kdybych slavila vánoce v březnu =D. Achjo, ale stejně ho pořád nosím v té tašce, ale nechápu proč =(. Sama si za ním netroufnu a rozhodně nečekám to, že za mnou ON přijde a zeptá se mě: "Hele ahoj, nemáš pro mě náhodou nějakej dárek od Vánoc??" ... Tak by se nezeptal ani debil, což on není =D ... Ale tak co no??

Vashe oddaná ?! xD

Jen pro NI!!

22. března 2009 v 20:22 | Mrs. JouJou |  ↓↓Nevešlo se↓↓

Ano, vidíte dobře, je tu další článek typu "Jen pro NI!", ale já si nemůžu a hlavně NECHCI pomoct!! Chci dokázat světu, že ONA je pro mě ta nejdůležitější, že žádnej "Pavel" i kdyby byl sebedokonalejší mi nevezme můj názor!!! Že i kdybych takových dokonalých "Pavlů" měla na každým prostu milión, kleknu jenom před NÍ!!! A víte co mi srdce trhá nejvíc?? Že když zavřu oči, vidím mě a JI jak stojíme naproti sobě a mezi námi stojí ON a pokládá cihlu po cihle na sebe zapevňuje to tím nejpevnějším cementem a u toho se hrozně ďábelsky směje, já tam jenom stojím a brečím a ONA kouká zálibně na něj a vůbec si nevšímá toho co se jinak kolem ní děje.
A vždycky když se mi tohle stane, hrozně dlouho mi trvá než zase otevřu oči a zvládám jenom sedět se zavřenýma očima a hrozně se klepat. I když mám v pokojíčku 20 stupňů, je mi jako kdybych byla na severním pólu a měla zimnici.
A mám z toho strach ... Z toho, že ON jednou položí poslední cihlu, ani by si toho ONA všimla a všechno bude ztracený. Nechci tím nic říct, jen si tak nějak povídám pro sebe, víte?? A zároveň vám odkrývám svoje nejhorší noční můry. V jiných vidínách zase jak koukám na jakýsi zvláštní "videový" fotky, kde jdeme spolu s NÍ za ruku a ON tam přiběhne ty fotky mi vyrve z ruky, roztrhá je a hodí do ohně, který před ním najednou vzplane.
A já se zvládnu jenom klepat a objímat si kolena. Na lyžáku jsem takovýhle představy měla skoro pořád. Každý den jsem JÍ, proto psala aspoň jednu SMSku... Musela jsem si dokázat, že žije a že pořád ještě žije ten vztah mezi námi. Ale teď?? Teď si připadám jako by se mi všechno plnilo, ON nás rozvrací, a ani jedna z nás dvou neví co s tím.
A já bych udělala úplně všechno pro to, abych ji zas měla se vším všudy zpátky a nekoukala na to jak mi proklouzává mezi prsty.
Chtěla bych ji mít zpět.
Chtěla bych nebrečet u písničky od Jayk3Ma - Nejsme nejlepší přátele.
Chtěla bych vyrušit hádavé chvilky.
Chtěla bych ji dokázat jak strašně moc mi na ní záleží.
Chtěla bych jí teď obejmout.
Chtěla bych se jí teď dotknout a přesvědčit se, že je doopravdická.
A hlavně bych chtěla zmáčknout u našeho osudu tlačítko "Best friend forever"!!!
Nic jiného nechci!!! Jen a jen JI!!!

22. 3. 2009 • Láska??? Rozvracečka přátelství???

22. března 2009 v 19:42 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Ano, právě tímhle teď pro mě láska je. Dnes jsem nad tím tak nějak přemýšlela a došlo mi, že jsem se s Deniskou nikdy nepohádala kvůli ničemu jinýmu než právě kvůli lásce. Kvůli NĚMU!!! Nechci to ='( ... Chtěla bych mít aspoň jediného přítele u kterého bych si mohla říct: "Wow, už jsme spolu tak dlouho a ještě jsme se ani jednou nechytly!". Ale copak můžu??? Nemůžu, protože už jsme se pohádaly tolikrát =( Jednou to je protože jsme s ním já, po druhé je to, že je s ním ona, po třetí, že mám kvůli němu špatnou náladu, po čtvrté, že má strach, že jí ho přeberu, po páté, že si uvědomí co sem jí udělala a nemá chuť se se mnou bavit, po šesté, že šla ven místo se mnou, s NÍM a takhle bych tady mohla sedět až do alelujá. Ale hrozně mě to štve.
Ale víte co mě štve nejvíc??? Úplně, úplně nejvíc??? To, že ona pro mě byla vždycky důležitější než ON, chtěla jsem se s NÍM rozejít jen kvůli ní (mimochodem jsem asi za 5 dnů zjistila, že jsou spolu za mýma zádama ='() a udělala bych pro ní úplně všechno, klidně s NÍM skončila a ona?? Ona mi vyčte, že si s ním píšu, vzápětí mě nenávistně oznámí, že jestli jí ho přeberu tak se mnou skončí, poté zjistí, že má ON volno zrvona když má jít se mnou, tak to se mnou zruší a jde s NÍM.
Ano, to se stalo dneska a já zvládala jen koukat do zdi a přemýšlet nad tím, co dělají spolu oni a co bych mohla dělat já s ní.
Áchjo, zase další nesmysluplný článek... Myslím, že bych to tu měla zrušit, nebo aspoň přesunout na nějakou nesmyslnou adresu a nikomu o ní neříct, abych se mohla vykecávat jen pro sebe =( Protože u tady těch článků si musíte říkat, jaká jsem blbkaa =(

Vashe oddaná ?! xD

Všichni máme problémy...

21. března 2009 v 21:25 | Mrs. JouJou |  ↓↓Moje příběhy↓↓
No tak jsem zase cosi sesmolila =D ... Není to o mě, ale inspirovala mě včerejší procházka a nález několikati papírků s notami =D ... no šak čtěte a komentujte ;P


Nepíšu tohle, kvůli tomu abych si postěžovala. Nepíšu tohle, kvůli tomu abych dala všem najevo jakej jsem chudáček. Píšu to, protože už vím, že ať máte problémy sebevětší, jdou vždy vyřešit! Podívejte se na mě, myslela jsem, že jsem na tom nejhůř, a koukejte jak to pro mě dopadlo…

Stojím doma před zrcadlem a zkoumám svůj obličej: "Jsem doopravdy tak škaredá?? Nebo co je na mě špatnýho???" Říkám si sama pro sebe a přemýšlela nad tím, proč se mnou skončil…Po chvíli "sebezkoumání" odsunu zrcadlo stranou a podívám se na meruňkově oranžovou zeď. "Nevím co dělat!" Poznamenám nahlas, ale přece jenom spíš pro sebe a zvažuju jednotlivé varianty: Počítač?? Ne, nemám tam co dělat. Televize?? Nic nedávají. Knížka?? Nechce se mi. Áá už to mám!! Půjdu se projít, zkusím si pročistit hlavu!!
Ve spěchu na sebe nahážu pár kousků oblečení a rychle seběhnu schody. Cestou ke dveřím ještě křiknu k taťkovi, kterej kouká na zprávy: "Jdu ven!", ale odpovědí mi je jen jakési neurčité: "Hmpff…"
Nejdřív mě to zaskočí, ještě se mi nestalo, že by táta nějaké moje oznámení přešel bez vtíravých otázek, ale přisuzuju to Televizním novinám, které si nemůže nikdy nechat ujít. Rychle se nazuju do svých oblíbených tenisek a vyběhnu ven.
Miluju to naše městečko!!! Není tu tolik lidí jako ve vělkoměstech a ta příroda jako by dýchala přívětivostí.
Vydala jsem se směrem k menšímu lesíku a cestou kopala do podzimního listí, které se mi přichomýtlo pod nohy. Žlutý list, hnědý list, červený list, bílý list … Počkat!! Bílý list?? Vrátím se asi o metr zpátky a zjistím, že to není list, ale obyčejný papír. Zvědavě se shýbnu a zvednu ho ze země. "Notyyy?" Protáhnu zklamaně a koukám na maličký papírek na který se tak tak vešlo 5 not a slovo "smutný"… Ani nevím proč, ale strčím si ho do kapsy a pokračuju směrem k lesu.
Asi po hodině bezděčného bloumání a opakování si svého životního příběhu dojdu konečně domů. Naprosto zmrzlá, unavená a špinavá, ale s aspoň trošku pročištěnou hlavou. Stáhnu ze sebe zablácený kalhoty a jdu je hodit do koše na špinavý prádlo. Ještě předtím si proberu kaspy a narazím na ten lísteček s notami, který jsem dnes našla. Kalhoty hodím rychle do koše a seběhnu po schodech ke svému keyboardu.
Celá napjatá položím prsty na klávesy a zahraju ten kratičký úryvek. Působí na mně smutným, ale zároveň uklidňujícím dojmem. Přehrávám si ten kousek pořád dokola a přemýšlím v jaké písničce jsem to mohla slyšet, ale žádnou mi to nepřipomíná. Znovu se kouknu na ten papírek a najednou si všimnu nečeho, co jsem předtím nezaregistrovala. Je tam úplně maličkým písmem v rohu napsaný "V. Podolský" … Napjatě zapnu počítač, otevřu prohlížeč a otevřu si Google a s příjemným napětím v břiše vyklepu: "V. Podolský + smutný" a čekám až mi něco vyjede. Čekám nějaký text písničky, proto jsem tam zadala i to jediné slovo, které z textu znám. Nemýlím se!! Po pár vteřinách mi vyjede několik odkazů. Kliknu hned na ten první s názvem: "V. Podolský - Neřeš to Text písně" a za chvíli se mi načte stránka s pár slokami. Pročítám je a čím dál víc mi to připomíná mě. Ale nejvíc mě zaujme refrén.:

"Nekonči život, skonči jen kapitolu,
promysli si postup, vyhni se karambolu.
Znič však všechny připomínky,
zapomeň i na vzpomínky!"

Okouzlil mě a zároveň mi vnuknul nápad. Refrén si rychle přepíšu na papír a vyběhnu po schodech zpátky k sobě do pokoje a s jistotou šáhla po mých "vzpomínkách". Měla jsem je všechny pěkně pohromadě. Fotky s NÍM, dopisy od NĚJ, fotky s bývalými přáteli a podobně. Vyběhnu ven i s krabicí a hodím ji na volné, kruhové místo ohraničené kameny, které se v naší domácnosti bere jako ohniště. Škrtnu zápalkou a pak už jenom koukám do plamenů jak rychle hltají papírovou krabici. Když už nemají co "jíst" zhasnou a po mé "vzpomínkové" krabici zůstane jen hromádka popela.: "Chutnalo jim!" Pomyslím si s úsměvem a zpátky do domu se vrátím už s prázdnýma rukama a s úsměvem na rtech. Dál si řeknu, že už mu nebudu psát. Ani na mobil, ani na ICQ. Prostě nebudu!!! A víte co??? Je mi líp!!!

Tak a tady máte ukázku jednoho řešení … Co jsem tím vlastně chtěla říct?? Hlavně to, že žádný problém není neřešitelný…

21. 3. 2008 • Maximálně zklamaná, ale z části také nadšená..

21. března 2009 v 21:03 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Tak!!! A moje hokejová část života se mi zhroutila!! :'( ... Dnes jsme měli možnost srovnat s Ústím na 3:3 a poté Ústí dorazit jednou výhrou a dostat se do baráže, ale samozřejmě nám to nevyšlo!! :'( A přitom to bylo 1:1, ale v blbým prodloužení, to ve 3. minutě musel zkazit rodilej Brňan David Pazourek a dát gól!! A mě je z toho nějak smutno, já vážně věřila, že na ně mají!! Ale co, podle mě na ně vážně mají!!! Však příští sezónu se určitě dostanem do baráže my a debilnímu Ústí ukážem zač je toho loket!!! ='( ...
Dnešní náladu mi zvyšují jen dnešní nový boty, které jsem si u Bati koupila za polovinu, protože byli mezi 10 modely, které byli dneska ve slevě!! Takže je mám z 999,- jen za nějakejch 490,- a to už je co říct!! =)
A také to, že jsem dneska konečně viděla v kině oscarový film "Milionář z chatrče" a hrozně mě okouzlil!!Ten nápad byl hrozně originální, mě by něco takovýho ani ve snu nenapadlo a líbilo se mi jak to poukazovalo na to, že v té Indii je doopravdy tak špatná situace jak se povídá. I hudbu to mělo uplně úžasnou, bych ji chtěla někde sehnat, ale nevím kde =(.
Jinak sem si ten dnešek užila =). Ještě se ozvu Denisce ohledně toho zítřku, protože bych s ní měla jít ven =) Tak uvidíme =)

Vashe oddaná ?! xD

Btw.: Ty botky, co jsou nahoře, to jsou ty moje, ale já je mám v bílým =)

20. 3. 2008 • Ááj, ta naivita :'(

20. března 2009 v 17:30 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Jsem naivní, jsem strašně naivní, jsem příšerně naivní!!! Víte v co jsem doufala?? V to, že mi ta dobrá nálada vydrží aspoň měsíc, možná dva. Ale samozřejmě, po týdnu jsem zase dole :'(. Udělalo to BUM (a byla to TAKOVÁ rána!!! No ani nechtějte slyšet!!) a já zase sedím na prdeli úplně dole a z vrchu se na mě směje hromada lidí, kteří mají koho brát jako svou radost. Kteří mají s kým tu radost sdílet. A kteří mají PROČ být šťastní. Smějí se mi do obličeje, jako kdyby mi chtěli říct: "Podívej se jak jsi ubohá, dokážeš se plácat jen dole a my můžem být nahoře!!". Jsem na lidi kolem zase hrozně hnusná, říkám věci až moc upřímně a potom na to doplácím.
Sama si pokládám otázku:
"Kdy přijde ten den, kdy ztratím úplně, ale ÚPLNĚ všechny svou nerozvážností, upřímností a žárlivostí???"
Jednou ten den přijde, cítím to svým 6. smyslem (který mi dnes, ale naprosto selhal, tak doufám, že se třeba mýlím), ale netuším jestli tomu mám dávat týden, měsíc, rok, 5 let..
Ach jo, je ten článek celej zmatenej. Asi tak jako já. Mám v hlavě takovej guláš a tady tím "nic neříkajícím" článkem se snažím si v ní udělat aspoň trošku nepořádek.
Chci jít ven!!!! Šla bych nejradši teď hned, ale nechci odcházet před tím, než přijde táta, protože by zuřil, že jsem pryč a nic jsem mu neřekla, takže si počkám až přijde a pak se ho přeptám, jestli můžu ven, že se chci sama projít. Ale pochybuju, že mě pustí a když, tak zas s hrozně odporným vyptáváním. Uááá :'(. No nic, ale zkusím to.

Vashe oddaná ?! xD

18. 3. 2008 • Nelinka je konečně šťastná a s novým zápalem pro cokoliv!!

18. března 2009 v 20:20 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Zdravíím vás!!
Tak jo, jde to se mnou ohromnou rychlostí navrch. Myslím, že jsem taková od lyžáku?? Co kdo tam se mnou udělal to netuším, ale vím, že mě "někdo" nebo "něco" změnil/o. Změnilo k lepšímu. Jsem mnohem příjemnější na lidi kolem, zvládnu se usmát na ty, kterými bych nedávno ještě pohrdala a ve sboru se zase začínám snažit a nedělám na každou ostrou poznámku dirgentky znuděný ksichty, ale snažím se si z toho něco vzít. Připadá mi, jako kdybych si svoje místo vyměnila s jednou holkou od nás ze sboru, která se teď chová jako předtím já, ale já věřím, že jí to tak za 3, 4 měsíce dojde, tak jako to došlo mě. Taky jsem se nedávno rozhodla, že odejdu, ale dnes jsem změnila názor.
Dnes nám zdělili, že od 23. října do 6. listopadu jedeme do Španělska, do Tolozzy na nejznámější festival sborů spojenej se soutěží. Že tam posílali nahrávku a včera jim došlo, že nás berou!! Také nás vzali do Stutgartu, do Německa, ale to je týden před tím Španělskem a to musíme zkoušet. Do Španělska nás vzali pod podmínkou, že každý večer budeme dojíždět do různých, až 120 Km vzdálených měst a budeme mít koncerty a na hotel se budem vracet až tak kolem 2. v noci, tak to bude dost náročný. Také budu muset obětovat celý podzimní prázdniny, ale za to to stojí myslím, no ne??
No, nemůžu se dočkat, tyjo!
Jsem sama se sebou v téhle době moc spokojená, jen bych se měla ještě změnit v učení. Sice nemám žadný špatný známky, ale trošku mě žere, že se na to den předem aspoň trošku nekouknu, i když nic nepíšem. Prostě si to jen projít a nemít strach z přepadovek a podobně. Ale je to jen to minimální co mi vadí, jinak jsem se sebou naprosto spokojená. =)

Vashe oddaná ?! xD

Řetězák 2.9

17. března 2009 v 21:29 | Mrs. JouJou |  ↓↓Řetězy↓↓
appleMáš rád(a) jablíčka? Jojo
larvaBojíš se hmyzu? Nebojím, spíš štítím, ale jak kterýho teda
carChceš mít vlastní auto? Joo, chci!! =)
beeMáš rád(a) med? Hrozně moc!! Až na to, že je hrozně ulepenej =D
bookTvoje nej kniha: Steven King - Hodina děsu
dogMáš psa? Nebo ho chceš mít? Chci mít, ale asi nebudu =(
duckKoupeš se rád(a)? Spíš sprchuju, je to příjemnější, ale koupelí taky nepohrdnu =)
exclamationMáš tajemství? Hrooozně moc
frogČervenáš se =D?? Tyjo, ani nee =)
ghostKoukáš na horory? Jo!!! Nejradši!!!!
starVyznáš se ve hvězdách? Moc ne, i když na ně skoro každej večer koukám.
Photobucket - Video and Image HostingVěříš v lásku na první pohled? Jojo, už sem ji zažila

gotaMáš rád(a) déšť? Hrozně moc!!! Ať je jakejkoli!!! Tak ráda se v něm procházím!!!
homeTvoje představa ideální ho domu... Nějakej velkej, s bazénem. Ale zároveň útulnej.
umbrellaJe libo deštník? Ne, do deště zásadně bez deštníku
ideaPálí ti to? Nikdy =D
laceTvoje představa ideálních šatů... Nějaký hodně červený ... delší a vlnkatý =D
musicMáš Mp3 nebo iPod? Mp3
music2Tvoje nej písnička? Red Hot Chili Peppers - Otherside a Iné Kafe - Rano
pencilChodíš na chat? Nene!!
photoFotíš? Moc ne, nejsem talent x)

planeKam by sis nějradši zaletěla? Do Caribicu!!! To je můj sen!!!
plantJako kytku pěstuješ? Žádný, hned by zdechly jak se znám =D ... Měla jsem jednou Fikus a ten mi zdechl, a já si pamatuju, že jsem ho postavila vedle takovýho velkýho Fikusa a říkala jsem mu: "Benjamínku, podívej se na brášku, nesmíš umřít!" :D :D :D
skulPři čem bys chtěl(a) zemřít kdyby to bylo nutné? U někoho v objetí a při dešti
cherryOvoce? Jahody, pomelo
xKdo má pokračovat? Kdokolif =)

17. 3. 2008 • Změna? =-O

17. března 2009 v 20:48 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Ahoj!
Je mi výborně a vlastně vůbec nevím proč...Nic zvláštního se nestalo, novýho borca nemám, nenajedla sem se k praskunutí (=D), nedostala jsem psa, neviděla jsem se naživo s Red Hot Chili Peppers ani nic podobnýho, tak proč to??
Řeknu vám jedno, nevím to, ale jsem hrozně ráda. Jsem ráda já a jsou rádi lidi kolem mě =). Asi to bude tím, že sem přestala řešit minulost a už si nestejskám, že "nemám toho", "mohla jsem změnit tohle", "to bylo špatně" a podobně. A ani budoucnost neřeším, přestala sem mít klepavku z třídních schůzek a tak všechno =). Dneska mi máma řekla, že jsem mnohem komunikativnější než dřív a že je ráda. Asi to tak opravdu je! Nedávno bych jí ještě řekla, že to není pravda, že toho na mě hrozně moc neví, ale teď jsem jí jenom ze srandy řekla: "Tak to bych se zase měla změnit zpátky!" a tak nějak mě to potěšilo. Pořád mi trošku vrtá hlavou to, jestli jsem nepřišla o všechny borce tak nějak zčásti kvůli té své hrozně uzavřenosti, ale tak co? Jak říkám, už to neřeším a třeba se do budoucna změním. =)
Taky jsem dneska byla v divadle na Bídnících. Bylo to krásný!!! Jsem úplně nadšená tím!!! Herci krásně zvládali svoje role, vcítili se do nich tak, že jsem si připadala jako kdybych byla mezi nimi a sledovala opravdové hádky, svatby, smrti, války a podobně. Samozřejmě můj nejoblébenější muzikál "Hair" to nepřekonalo, ale myslím, že by se o tom dalo debatovat =). Bylo to kráásný!! Říkala jsem si, že si to možná přečtu jako knížku a nějak to srovnám =).
Doufám, že nám s Magduškou klapne nápad každoměsíčního navštěvování divadla. A třeba konečně zhlédnu nějakou tu činohru, protože teď jsem byla výhradně na muzikály. Třeba na "Equus", tam hraje moje oblíbená herečka. =) a tak no. =)

Vashe oddaná ?! xD

Řetězák 2.8

15. března 2009 v 20:25 | Mrs. JouJou |  ↓↓Řetězy↓↓
OSTROV:
co by sis vzal/a s sebou na pustej ostrov ( věc ) ° Kompl ... Mohla bych psát různejm lidem xD
~
který zvíře bys sis tam chtěl/a ochočit ~ Opičku, aby mi hezky seděla na rameni :D
co by ti tam nejvíc chybělo??? ~ Přátelé =(
chtěl/a by si někdy ztroskotat??? ~ No já nevím, moh by to bejt celkem adrenalin =D


15. 3. 2008 • Ploužáky neberu!

15. března 2009 v 19:28 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓
Takhle se jmenovala knížka kterou sem dneska dočetla. Takovej klasickej dívčí románek (to víte, těm já prostě neodolám xD), ale tahle knížka mě zaujala. Byli tam různý texty písniček, tam jedné "knížkové" kapely.

Jako trhat v kopřivách vonný lupení
Jak žlutý nebe na kterým se slunce zelení
Jako hořká čokoláda s příchutí vanilky
Jak rockeři ve fraku, na krku motýlky.

Jako chladný deštík v letní horký den
Jako vana s pěnou, v které zpívá fén
Jak hodina matyky, jen tak bez zkoušení
Jako skateboard natřený matnou zelení.

Nevím, asi sem si to špatně vyložila, ale hrozně mě zaujalo, že vlastně život by takovýhle být mohl. Proč by vlastně kopřivy nemohly vonět?? A proč musí být nebe modrý a slunce žlutý?? Jen proto, že to tak prostě je?? Nevím, přijde mi to hrozně zvláštní, že to nemůže být jinak. Že to prostě musí být takhle.
Hej já už nevím co k tomu psát =D ... Jen sem si to chtěla poznamenat k sobě do deníčku, vlastně vy byste to vůbec nemuseli číst xD ... Ale tak co už =)

Vashe oddaná ?! xD

Jen a jen pro NI!!!

13. března 2009 v 21:36 | Mrs. JouJou |  ↓↓Nevešlo se↓↓

Nevím, třeba to už nečte. Třeba na mě už úplně kašle. Třeba jsem ráda. Třeba nechci. Třeba je to pryč!!!
(Miluji)
Ano, všechno je možné, ale já stejně chci věnovat pár písmenek, pár slov a pár vět jen jí!!! Nikomu jinému a jen jí, protože ona tu pro mě vždycky byla. Vždycky jsem k ní mohla jít. Nebyla nejlepší přítelkyně a přesto věděla jen a jen ona na mě všechno. Nebyla nejlepší přítelkyně a stejně jsem si s její mamkou tykala. Nebyla nejlepší přítelkyně a přesto jsem s ní trávila nejvíc času. Nebyla nejlepší přítelkyně a přesto mám nejvíc zážitků právě s NÍ!!!!
(Miluji)
Ty zážitky. Naše zpívaní a tancování na balkóně, naše běhání po městě s cedulkami "BAF" a "LEK", naše vyřvávání "Kometa Brno", naše společný opisování a radění v hodinách, naše hlášky a naše společné povahy.
(Vzpomínám)
A teď se toho mám vzdát?? Mám na ni zapomenout jen kvůli té "bezejmené"?? Jen kvůli tomu, že už asi nebudeme zažívat, to co sme zažívali?? Jen kvůli tomu, že už tu pro mě není?? Že se vzdaluje mílovými kroky a prokluzuje mi mezi prsty??
(Brečím)
Mám jí říct: "Sbohem, nějak jsme se oddálily, mrzí mě to, ale asi to tak má být!!"?? Ale já nechci!!Chci aby tu pro mě byla jako dřív, abych nebyla tak hrozně žárlivej člověk a abych nezatínala zuby a "nestrkala ruce do kapes" (ONA ví jak to myslím) při každé chvíli kdy tu "bezejmennou" spatřím!!
(Brečím)
Chci JI zpátky!! Chci zpátky chvíle strávené s NÍ!! Chci zpátky JEJÍ objetí!! Chci zpátky JEJÍ slova!! Chci zpátky ten smích s NÍ!!
(Chci)
Když jsem se dneska dozvěděla o tom, že si s "bezejmennou" i sedne, málem to se mnou seklo!! Když spolu dnes seděli v autobuse, zvládala jsem jen "strkat ruce do kapes", zatínat zuby a brečet...Z nenávisti?? Bezmoci?? Stesku?? Strachu?? Zuřivosti?? Ztráty?? To už nevím, možná všechno dohromady!
(??)
Ale co vím?? To, že bych chtěla vrátit čas a...
Vlastně nevím, co bych tím změnila???
Tak řekněme jinak..Vím, že bych ji chtěla zpátky!!
(Miluji)

13. 3. 2008 • Všude dobře, doma nejlíp!

13. března 2009 v 21:07 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Tak, tak ... Už jsem doma =) ... Vrátila jsem se z lyžáku, kde to bylo celkem fajn, jen mě děsně moc bolí nohy (ale tak co chcete z lyžování, vlastně nevím co jsem čekala =D) ... No, jsem bez dalšího přítele :'( (Asi se zapíšu do knihy rekordů, protože jsem za necelý 3 měsíce stihla ztratit 3 důležitý lidi v mým životě :'((, ale jinak to bylo fajn.
Skoro každou volnou chvilku sme hráli sedmu o peníze =D (2 koruny za jednu hru =D) a taak noo.. Jinak asi nic moc vypisovat nebudu tyjo ... Chci stihnout napsat jeden článek, kterej je pro mě důležitější než tady tohle. Možná detailněji napíšu zejtra.

Vashe oddaná ?! xD

Hlásím se vám "úplně nová" Mrs. JouJou

6. března 2009 v 18:19 | Mrs. JouJou |  ↓↓Nevešlo se↓↓
Tak jo, myslím, že potřebuju změnu, takže odteď jsem pro vás jen a jen Mrs. JouJou ... tak dyžtak ti co mě maj v seznamu oblíbenejch stránek, SB a podobně tak prosím prosím o změnu =) ...

6. 3. 2008 • Lyžáák =)

6. března 2009 v 18:13 | N€lu$chQ@

Tak zejtra jedu na lyžák =) ... Moc se mi tam nechce abych pravdu řekla, ale tak asi tam bude sranda a hlavně na tu cestu se těším, pojedeme asi 4 hodiny busem a já sedím se svou milovanou, takže to si určitě užijem =D. Ale jinak ani ne. Zjistila jsem, že na pokoji budu jen se třema lidma na kterých mi OPRAVDU záleží, a jinak budu se třídníma vyvrhelama, tak to trošku zamrzí. =( Ale jinak vlastně ani nevím co bych chtěla, Moje dávná nejmilejší se na mě vykašlala a mě to mrzí jako nic jinýho na světě. ='( ... A jinak?? Nevím... Je to divný celý. Ale tak nějak tam ten týden odžiju a pak se vám zase vrátím, maximálně už nebudu příslušnicí GML, protože je možnéé, že nám příjdou učitelé na to , že tam máme "trošičku" chlastu xD, ale tak co už?? Nějak to dopadne, tak to tu přežijte a mějte se tu hezky

Vashe odaná ?! xD

Karel Kryl - Anděl

5. března 2009 v 21:29 | N€lu$chQ@
A proto prosím věř mi, chtěl jsem ho žádat


Aby mi mezi dvěřmi, pomohl hádat co mě čeká a nemine

5. 3. 2008 • Bude se mi stejskat?? Ale proč, vždyť "je to pryč"

5. března 2009 v 21:04 | N€lu$chQ@ |  ↓↓Deníček↓↓

Cože ten nadpis? V poslední době se mi do hlavy čím dál tím víc cpe myšlenka, že mi bude OKO chybět ... Nevím proč, vždyť už jsem si dávno udělala na papír velkou tečku, která mi visí doteď v pokoji na zdi. Asi sem si moc přehnaně věřila ='( ... Doufala jsem, že když si řeknu: "Konec", jemu řeknu: "Promiň" a lidem kolem řeknu to samý, co sem si řekla sama: "Je konec". Ale ejhle ... První den mi bylo lehce ... Týden na to, jsem zjistila, že je všechno stejně hrozně divný. Řeknu si konec a přitom se mi stejně žaludek obrací trémou, při každé sekundě kdy ho vidím? Ale pořád jsem se přesvědčovala, že je všechno dobrý, že jsou to donívající příznaky, i když jsem tomu sama nevěřila. Po měsíci věčného vsugerovávání větami typu: "Nemiluju ho, nemiluju ho!!" ... Jsem aspoň trošku uvěřila, ale teď? Nee, teď fakt ne, jsem hrozně povrchní. Obracení žaludku a zatmění před očima nezmizelo doteď a už jsou to 4 měsíce, myšlenky mi k němu bloudí častěji než je zdrávo a na fotky, kde se vyskytuje on, koukám snad 5x denně ...
A teď se mi tam začala cpát ta myšlenka, že za chvílu odejde. Pravda, nebudu podstupovat každodenní "předzvracecí" stav, ale i tohle bych přežila, kdybych ho tam měla aspoň ještě rok?! Ale osud to takhle dal a já na sobě shledávám známky toho, že bych vážně chtěla všechno podstupovat další rok, protože mi budou hrozně chybět, jeho "napůlpusový": "Čau" ... povýšený a znechucený pohledy lidí v jeho blízkosti, nad kterými se musím v duchu usmívat ... Míšino obvyklé: "Dnes sem viděla vykladače filé, měl modrobílej svetr" a hlavně, hlavně Tomovy úsměvy, který zmizí zároveň s "ním" a které ve mě probouzí zvláštní dobrou náladu a sílu k tomu, tvrdit lidem kolem, že je mi fajn. Nevím čím to, ale už mi 3 lidi řekli, že se na ně nikdo takhle hezky neusmál a že mi závidí a já? Já si asi až po tomhle uvědomila, jak moc pro mě znamenají a jak moc mě burcují k tomu, si uvědomit, že třeba už za dalšími dveřmi, které v životě otevřu čeká štěstí ... Sice jsou to jen chvilkové přebliky, ale snad i tyhle chvilkové přebliky způsobené pouhým upřímným usměvem ve mě probouzeji maličkou touhu žít dál a se zájmem očekávat co ještě přijde.
A s tímhle se mám rozloučit??? ='( ... Co ve mě bude tohle probouzet po "odchodu" těch úsměvů??? Co mě bude nutit k tomu jít dál? Pouhopouhé nic??
Co mi bude dávat další sílu k tomu, říkat, že je mi fajn?? Další pouhopouhé nic??
Chci tu mít něco, proč tu chci být, tak proč mi postupně prokluzuje všechno mezi prsty a já si připadám jako člověk bez prstů, kterými bych mohla ty "životabudiče" chytit??

P.S.: Ten obrázek je úplně úžasnej!!! Chci sedět na té lavičce!!! ...

Vashe oddaná ?! xD

1. 3. 2008 • "Do breku, do breku?"

1. března 2009 v 21:06 | N€lu$chQ@ |  ↓↓Deníček↓↓

Ano, touhle větou mi včera nějaký dědula přerušil můj vodopád myšlenek. Seděla jsem v šalině a možná jsem měla slzy v očích, nevím. Už to nějak nevnímám, stalo se to pro mě denní rutinou, je mi jedno jestli slzím nebo neslzím. Ale prostě se ke mě přibelhal nějaký děda a povídá: "Do breku, do breku?" a když jsem mu řekla, že jo tak mi řekl: "Neboj, všechno bude zase dobrý, on ti za to nestojí!"
A já jenom čuměla!! Přišel mi jak věštec, který ví všechno. Jakž takž bych pochopila tu otázku s tím pláčem, protože sem možná ty slzy v těch očích fakt měla. Ale nepochopím, jak mu došlo, že je to z "něho"?! ... Nějak mi to nejde na mozek, vám jo??
Ale musím podotknout, že mi dal aspoň vlásek naděje. Já mu vážně trošku uvěřila ... Protože když to říká člověk, kterej na mě vlastně neví vůbec nic...? Třeba jsem jen naivní malá holka, ale já mu prostě věřím ...
Tak uvidíme jestli to vyjde ...
Zejtra se de zase do školy, že?? Všichni o tom mluví jako o konci světa, ale já se celkem těším... Doma je nuda a ve škole se aspoň trošku zasměju a po dlouhé době zase kouknu z okna.
Po škole se musím jít kouknout po nějakých lyžích, protože jedu za týden na lyžák a ještě žádný lyže nemám =D ... No ale teším se i když jedem s 15-ti letýma borcama a to bude teprv vražedná kombinace =D ... No nic já jdu, tak ciao

Vashe oddaná ?! xD