Květen 2009

31. 5. 2009 • Super víkend!!! Super lidé!!! Super zážitky!!!

31. května 2009 v 20:28 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Zdravím vás zas po sto letech,
Omlouvám se, ale vážně jsem neměla čas. Celý víkend i s pátkem jsem strávila v Zadově. Ano, je to zapadákov, ale moc pěknej. Líbilo se mi tam. I když musím přiznat, že na procházce sem byla jen jednou, zbytek jsem trávila s děckama v chatě. Hráli jsme snad tisíce her, řekli si miliony slov a pocítili miliardy pocitů. Patří to k tomu. Patří to k CISV. Odvažuji se tohle nazvat jedním z nejlepších víkendů, které jsem kdy zažila.
Ti lidi mě taky naprosto uchvátili. Žádné narážky na věk, na vzhled, na styl. Bez řečí vezmou každého mezi sebe tak, že se okamžitě cítí jako doma. Takových lidí vážně nejsou na světě stovky, ale pokud nějakého chcete najít podívejte se k nám. Do CISV.
Uznávám, že ubytovna byla taková celkem komunistická, v sobotu ráno nám přestalo svítit světlo v koupelně a nebylo to žárovkou, protože tu i když vyměnili, pořád to nesvítilo :D ... Tak to byl celkem zážitek, ale abych pravdu řekla, mně to vůbec nevadilo :)
Taky bych vás, milí čtenáři, chtěla požádat o pomoc. Neznáte náhodou někoho komu je 11, nebo nějakou patnáctiletou holčinu, která/ý by chtěl/a zažít plno legrace, najít si kamarády, naučit se anglicky a podívat se i jinam než do svého obýváku? Víte, chybí nám lidi :( ... Na vesničku do Maďarska chybí kluk a holka a do Česka - do Sedlčan - chybí jeden kluk (Vesničky jsou pro jedenáctiletý) a pak na Seminar camp jedna patnáctiletá holka. Podívejte se na www.cisv.cz a kdo by měl zájem ozvěte se mi na ICQ 234-946-573. Nějak by sme to vyřešili =)
Tak tohle bylo z toho reklamního soudku :D
Příští týden jedu na další CISV víkend, ale pro změnu jen se svou delegací. Budem plánovat různý potřebný věci do toho Holandska. Dost se těším. Ještě teď si pamatuju na to, když plánoval brácha s děckama svou vesničku a já tam jako šestiletej prcek běhala a otravovala všechny kolem :D ... No prostě se tam fakt těším :) Kamsi na vysočinu jedem :) ...
No asi to tady pro dnešek skončím, máte tu článek věnovaný CISV a to vám musí stačit :D

Vashe oddaná ?! xD

P.S. Ten obrázek mě dostal ...

Řetězák 3.5

28. května 2009 v 20:45 | Mrs. JouJou |  ↓↓Řetězy↓↓
Ahoj, jak se vede? - Skvěle :)
Pustíme se teda do toho? - Let's goo!
Jaká je tvoje nejoblíbenější knížka? - Tak to fakt nevím ... Já čtu všechno (skoro xD)
Proč zrovna tahle? - Pro to všechno xD ...
Aha... - Tak to je =)
Máš oblíbeného spisovatele? - Nemám, hlavní je, že to jde číst a není to nějaká hatlapatlanina
Fakt? - Tak, tak :)
Proč? - Protože htalapatlatiny se fakt nedaj číst :D
Chtěla bys být spisovatelkou? - Hroooozně moc!! Děsně mě baví psát ...
A proč? - Jak říkám, baví mě psát :)
Čteš radši a nebo se učíš? - Jasně že čtu, v knížkách dokážu narozdíl od učení ležet celý dny :)

26. 5. 2009 • Ona tu není?? Ale ano, je!!

26. května 2009 v 17:30 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Tak ze začátku se moc omlouvám, že jsem se dost dlouho neozvala. Ale tohle není škola, nemusím sem chodit každej den. To, že sem nechodím neznamená, že by mě to nebavilo, jen nemám čas. Znáte to, konec roku za dveřmi a já mám v polovině předmětů netozhodný známky. V matice a fyzice dokonce 2-3 a to si opravdu hrozně, hrozně moc chci stáhnout na tu dvojku. Tak teď opravdu nemám příliš času. Ale tak teď sem se zas po dlouhé době ozvala. Stalo se toho hodně.
Jedna zdánlivě hrozně špatná věc, ale když se na to tak nějak divám není to až tak ÚPLNĚ strašný. Deniska přestala chodit do sboru. V sobotu s námi byla na posledním koncertě, ale vídáme se stejně pořád (aspoň teď) ... V neděli jsme spolu byly, dneska sme se viděly a zítra se vidíme taky. Pořád hrozně moc doufám, že její táta změní názor a dovolí jí do toho sboru chodit. Protože jak sama říká, je to její všechno.
11. 6. jedou naši s bráchou do Ameriky. A mě nechávají doma :) ... Zezačátku spím u Kačenkyy, děsně moc se těším, to zas bude zážitků :) ... A už se těším až mi z toho Améru něco dovezou :D ... to zas bude luxus nosit Americký věci :D :D
10. 6. Den před tím než naši zmizí du na koncert Vašíkovi kapely. Teda jdu, možná by se spíš hodilo říct jdeme :D Bude nás asi dost hodně. Asi deset :D ... Minulej rok nás bylo šest, teď se to nějak zvedlo xD ... No nevadí, bude aspoň větší sranda :) ...
Už vlastně nevím co psát :( ... Bude vám muset stačit toto ... tak se mějte :)

Vashe oddaná ?! xD


Věty, které mi změnily život...

18. května 2009 v 21:32 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓
- Řeknu ti špatnou zprávu ... Dostala jsi se na gympl!! (Taťka)
- Ahoj ... Je ... Je vedle tebe volno? (Kačéz)
- Víš co? Seženu ti to ICQ! (Jedna známa :))
- Máme koncert. Teďka v červnu. (Vašek)
- Nelo, musím s tebou mluvit, pojď za mnou. Jdeme do sborovny. (Třídní)
- Chci s tebou jít!!!! Ták ve dvě před mekdonaldem? (Pajky)
- Nenudíš se? :D (Pajky)
- Jseš hrozně roztomilá. Nemáš ICQ? (Denny)
- Pusu asi ne, že? (Pajky)
- No dobře, můžeš tam jít. Ale v sedm odtam vyrazíš! (Mamka)
- Všechno v pohodě? :DD (Pajky)
- Když ty seš furt smutná a já su potom taky smutná (Kačka)
- Tak dobře já si ho přidám, ale bude to obrovskej trapas!! (Já :D)
- Domluvíme se, do konce týdne pozveš ty ven toho svýho a já toho mýho. (Kačéz)
- Mám tě rád ... Řekl bych, že tě miluju, ale mám strach, že by to znělo trapně. (Pajky)

Všechno zlý je pro něco dobrý!!

14. května 2009 v 21:07 | Mrs. JouJou |  ↓↓Nevešlo se↓↓
Ano, dnes jsem nad tím uvažovala. Všechno, ale naprosto VŠECHNO je pro něco dobrý. Budu mluvit o sobě, jo?? Jsem hrozně sobecká, ale chci mluvit o sobě :D ... Vememe to od začátku.
Neměla sem se narodit? Možná ne, ale kdybych tu nebyla Denny nepozná Pajkyho, Maruška nikdy neuslyší "Záchodové prkénko" :D, dirigentka by neměla na koho křičet a vůbec. Ještě pár dalších věcí.
Nikdy jsem neměla milovat Vašíka? Možná, ale kdybych se do něho nezbláznila, nepoznám Tomiho, kterýmu říkám skoro všechno, protože se až tak moc neznáme, nezasměju se nad všema těma hláškama v té době, nezjistím, že mě děsně baví psát příběhy a nikdy si neposlechnu jeho kapelky.
Neměla sem milovat ani Pajkyho? Nevím proč ... Možná by většina lidí řekla, že mě zklamal, že mi za to nestál a tak všechno, ale mě to za to stálo!! V těch dobách jsem mu říkala všechno, bylo mi krásně, nemívala sem deprese, měla sem člověka o kterého sem se mohla opřít, on mě rozesmíval, utěšoval, ujišťoval a popoháněl tak jako to neumí nikdo na světě. On tu pro mě byl vždycky a já na ty časy nikdy nezapomenu. Nelituju toho, že jsem s ním kdy byla.
Je špatný, že jsem se už několikrát pohádala s Denny? Není to špatný, čím dál tím víc zjišťuju jak moc pro mě znamená. Bez ní to nejsem já. Bez ní neudělám nic pořádně. Bez ní se cítím neúplně. A čím dál víc si to uvědomuju, myslím, že by to chtělo ještě pár hádek :DDD
Nemám co dělat na gymnáziu? Uznávám, nejsem nechytřejší, ale poznala jsem tady hromadu lidí, které bych nidky v životě nepoznala. Znamenají pro mě víc než cokoliv. Poznala jsem tu svou první OPRAVDOVOU lásku a hromadu přátel. Nelituju toho, že jsem na gymnáziu za blba :D ...
Dělám chybu, že zůstávám ve sboru? Nedělám, ty lidi tam jsou nenahraditelní!!! A proto se s klidem vyrovnají každému zaváhání, jestli nemám odejít. Nemám!!!

Vidíte??? Je to krásný nad tím takhle popřemýšlet, mám teď v hlavě čisto, někdy to zkuste :)

14. 5. 2009 • Déšť, ach jak já miluji déšť!!

14. května 2009 v 16:38 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Dneska pršelo. (Krásná věta, že? :D) Ach, jak já to miluju! Přijde mi jak kdyby mi to fakt zacelovalo rány. Ale ne ty opravdový. Ty psychický. Když je mi fakt zle, nepomůže mi nic jinýho než déšť. Jasně, většině lidí pomůže sprcha, je to podobný, ale nic se nevyrovná dešti. Kde můžete kombinovat uklidňující vodu s nádhernou přírodou. Ještě si živě pamatuju jeden prázdninovej den s mojou Kačenkoou. Mohlo to bejt asi tak rok zpátky. Šli jsme po ulici navlečený do džín a mikin, když najednou začalo pršet. S nadšením sme zapadli do baráku, hodili na sebe trička s krátkým a kraťasy a vyběhly ven. Samozřejmě jako naschvál zrovna v tu chvíli přestalo pršet. Zklamaný jsme se na sebe snažili setřást vodu uvízlou na listech stromů a obě sme nechápali proč na nás lidi kolem tak divně koukají :D :D. A ještě mě k tomu dešti napadá věta, kterou mám už od dávna zafixovanou v paměti: "Brečet se má v dešti" Jmenovala se tak jedna knížka, kterou sem dost dávno četla. Klasickej dívčí románek, abych pravdu řekla moc mě to nezebralo, ale ten název mám až doteď bloklej v hlavě. A víte proč mě při deštivých dnech potkáte nejčastěji se slzami v očích??? Protože "brečet se má v dešti"!!!
Ale jinak sem fakt šťastná. Škola celkem v pohodě, přátelé taky. Vašek odmaturoval, Tom taky, Terka taky. Já jim to strašně, strašně, strašně moc přeju. Jen ten dort mňa mrzí :( ... Že to neudělal a že se bude muset učit znovu a to všechno. Ale stejně věřím tomu, že v září to zvládne.
Ale fakt sem přišla na to, že není až takovej horor nevídat tu jejich třídu na škole, jako se to zdálo na začátku. Je to o zvyku. Všechno je to o zvyku. Život je o zvyku. Jen jde o to, za jak dlouho si na to všechno přivyknete. Jasně, kapku mi pořád chybí. Tak jako by chyběli snad každýmu, kdo by byl v mé situaci, ale není to tak hrozný. Spíš mi trošku vadí, že sme v té jejich třídě. :( ... Všechno mi je připomíná, mám špatnej pocit, když na mě všichni koukají z té jejich skupinové fotky co maj pověšenou na nástěnce :D ... A vůbec všechno mi je tam připomíná a já už chci zpátky k nám do třídy.
Ale co, stejně je někdy někde potkám. Jasně, nemůžu si bejt jistá, ale myslím si to. Vždyť Brno je tak maličký. Vašimu budu chodit na koncerty, s Tomem třeba někdy pudu ven, netuším kdy, třeba někdy za dlouho, ale je mi to fuk ... Ostatní třeba někde někdy potkám. Třeba spolu budem pracovat. On bude můj nadřízenej a budeme se nenávidět. :D Nebo, pokud se mi splní sen být psycholožka, za mnou někdo přijde a bude mi povídat, jaký má problémy. Nebo se s někým potkám, zapovídám i bez toho abych věděla, že už se známe. Nebo, nebo, nebo ... Je toho děsně moc. Ale možný to je, co by ne, že?

Vashe oddaná ?! xD

7. 5. 2009 • Ona je zpátky!?

7. května 2009 v 10:28 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓
Zdravím! :) ... Tak včera mi zmizela další třída z GML. Bráškova třída. Poslední zvonění měli udělaný nádherně. Byli za hudební klony. O velké přestávce měli program a zazpívali dycky písničku od té kapely za kterou byli. Samozřejmě se to protáhlo přes přestávku, ale my měli matiku, ve které máme úplně příšernou učitelku, která nám řekla už minulej tejden, že nás nikam nepustí. Takže sme se museli v polovině "festivalu" potichoučku zvednout a jít do třídy, plni nadšení z toho, že nás čeká čtyřicetipětiminutovka matiky. Obrali mě asi o 30 korun v drobnejch, když já ale nemohla odolat a nepřispět jim. No co už, když je to jednou za rok! :) ...Potom jsem děcka od nich potkala ve městě to bylo: "Jééé, Kubová ségra, přispěěj, přispěěj!" nebo "Slečno, přispěj nám na maturitu!" ách, já tady ty akce miluju! ... No a teď jim začal svaťák. Bráška 20. maturuje. Vím, že to udělá. Vím to! V učení leží už dost dlouho a on byl vždycky takovej poctivec. :) ...
Schůzky dopadli ještě jakž takž dobře. V úterý mě rodiče trošec zbuzerovali a mám zaracha na komp. No, ale to se dalo čekat. (Teď máme ředitelský volno, tak tu možu chvilu bejt) ... Takže si musím spravit známky, až pak sem budu mít povolenej vstup. No, nevadí, nějak to dopadne.
Asi se ta maturita fakt blíží obludným tempem. Nás už stěhovali, protože to má cosi společnýho s naší třídou. A hádejte kam nás odstěhovali? Samozřejmě, k mé smůle, k Vašíkovi do třídy. Já myslela, že skočím z okna. Doteď mi bohatě stačili páteční hodiny chemie v jejich třídě a teď tam mám trávit všechny hodiny? Promiňte, ale o tohle vážně nestojím. Připadám si jak blázen. Někam koukám a najednou koutkem oka vidím někoho od něho ze třídy. Když se bleskově otočím sedí tam jen nějakej blb od nás ze třídy a kouká jak retard. Fuj, jak já se těším až tohle období skončí a já se budu moct s klidným srdcem odebrat zpátky do třídy.
A ptáte se co jako znamená ten nadpis?? Mám zpátky Denisku!! Včera jsme si psali na ICQ a řekla mi, že už si uvědomila, že jí chybím. Ááá, já myslela, že umřu blahem. V pátek se asi uvidíme. Jak dlouho jsem jí neobjala?? Asi 20 dnů ... Vím, že to nezní tak strašně, ale pro mě to bylo jako rok. A musím jí toho tak děsně moc říct. Za ty dvě desítky dnů se toho stalo příšerně moc stalo!! V pátek dem na koktejl asii :) ... A chci jí ukázat Vašíkovo tablo, mě se uplně krutě moc líbí :) ... A ONA uvidí znova OKOO :D ... A vůbec, už aby byl pátek! =*

Vashe oddaná ?! xD

5. 5. 2009 • Tak já se tedy rozloučím ...

5. května 2009 v 16:48 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Proč?? Ále, po dnešku jsem kaput. Máme třídní schůzky a to, co se naši dozví fakt jako nepoberou. Mám tam fakt moc známek o kterých naši neví a to je dost průser. Z matiky mi vychází trojka, mamča počítá se dvojkou. A i v pár dalších předmětech to vypadá dost bledě.
V poslední době z toho mám nervy jak prase. Krásně mi bylo včera. Pršelo a já šla po městě. Musela jsem se smát, abych pravdu řekla. Všichni s deštníkama spěchali někam pod střechu, mohli se přetrhnout aby už byli někde v teple, jenže mě takhle bylo nejkrásněji. Do divadla na zkoušku jsem to vzala tou největší oklikou abych si to pořádně užila. Miluju děštivý dny, přijde mi jako kdyby ze mě splavovali všechny starosti. Horší je, že s odcházejícím deštěm, se starosti znovu vrací.
Jednou, když pršelo a já musela sedět doma, tak jsem koukala z okna a ty děšťový kapky mi strašně moc připomínaly životy lidí. Dopadnou na okno, po chvíli se třeba spojí s nějakou jinou, ale většinou se už nerozdělí. Přijde mi to jako v lidských životech. Když někoho poznáte, spojíte se s ním nějakým zvláštním poutem, ale i kdyby jste ho nenáviděli sebe víc, už ho nezvládnete přetrhnout. Nemůžete ho úplně vymazat ze svých myšlenek, už nikdy na něho nezapomenete. A tohle mi to připomíná. Jako kdyby to bylo přírodou znázorněný lidský pouto. Podle mě, ať se podíváte kamkoliv, vždycky to znázorňuje něco z našeho života, jen musíte trošku zapřemýšlet. Zkuste to někdy až půjdete ven.
Nejradši bych teď vyběhla ven. Ale nemůžu, za chvíli se mi vrátí táta, pak přijde máma a začně peklo. Asi schválně usnu dřív, než přijde, abych to oddálila na ráno a pak ju přes den nechala schladit :( ...
No nic, tak se smiřte s tím, že se tady asi dost dlouho neukážu, protože pravděpodobně dostanu zaracha velkýho jak sviňa!! Ale při nejbližší příležitosti sem skočím. Tak se tu mějte pěkně.

Vashe oddaná ?! xD

Řetězák 3.4

4. května 2009 v 15:29 | Mrs. JouJou |  ↓↓Řetězy↓↓
Miluju... přátele
Jsem... blázen xD
Hrozně ráda... zpívám
Štitím se... hádek
Počítač... je nejlepší!!
Mám alergii na... nic
Bojím se... své temné stránky..
Respektuju...rodiče

Cč :) ..