Srpen 2009

31. 8. 2009 • Tak jo, prázdniny sou fuč ...

31. srpna 2009 v 18:48 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Ahoj,
prázdniny se vypařily jako pára nad hrncem, že? Taky si myslíte, že to hrozně rychle uběhlo? Ano, ale říkám si, že za rok sou tu další. A za další rok zas další. A do té doby se změní věcí. Zajímalo by mě, jestli příští rok budu chodit ven se stejnými přáteli jako letos. Nebo si k tomu najdu ještě nějaký lidi. A nebo jestli se na mě všichni vykašlou a já budu sedět doma :D ... Ne, musím říct, že se do školy těším. Nechce se mi vstávat každý čtvrtek na sedmou, také na každovečerní učení se netěším a vím, že se učit budu!!! Protože prostě budu!!! Řekla sem si, že svoje školní výsledky zvednu a na vysvědčení chci mít maximálně jednu dvojku. Je mi fuk, jestli se mi budou na každým rohu posmívat a křičet na mě šprtko. Je mi to opravdu fuk, dělám to jen pro svůj pocit.
Dneska jsem potkala milión miliónů lidí :D ... Ne vážně ... Hrozně moc známých, potkala jsem i svou třídní učitelku ze základky, kterou sem neviděla už 2 roky, která po mé páté třídě odešla do Černovic. Ne do blázince, ale na školu :D. Taky sem potkala Vaška ^^, nevím, celkem mi to podkoplo nohy. Kafrám se jak se mi vůbec nestýská pak ho potkám žaludek se mi otočí o víc než 360 stupnů, kolena podlomí a bum, další měsíc mám nad čím přemýšlet. A všechno de zas od znova. Vsaďte se, že za dva měsíce, zas začnu machrovat, jak se mi vůbec nestýská. Nevím, sem divná, mám slabost pro jeho úsměv, když ho potkám, málem mě to skopne k zemi, ale za pár týdnů, možná měsíců ho mám v hlavě už jenom jako kamaráda a člověka, kterýho mám fakt ráda. Fakt to moc nepobírám, když ho mám na očích, tělo se chová jak kdybych ho pořád chtěla, i když hlava si myslí něco úplně jinýho. Ale jakmile uběhne delší doba od toho co sem ho viděla naposled, tak už se otáčím po jiných a na něho pomalu ani nevzpomenu. Nevím, už je mi to fuk, do školy s ním chodit nebudu, občas ho možná uvidím na nějakým jeho koncertě. Protože tam chodit chci!!! Líbi se mi jejich hudba, děckám co tam se mnou chodí taky a já to chci brát jako zpestření svého života!! Nikde neužiju víc srandy než tam.
Ok, dost už keců o tomhle, dneska sem byla venku s Emilkem, nebylo moc o čem povídat, nevím proč. On tam spal :D ale bavilo mě to =) Nevím, nevadí mi, že sme nemluvili v kuse. Je to otrava furt jen mluvit. Stačí jen jít vedle sebe ne?? :)

Vashe oddaná ?! xD

29. 8. 2009 • Hokejový Stanley cup, aneb další skvělé odpoledne se svou milovanou!!

29. srpna 2009 v 20:39 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Ahoj,
Ano, dnešní odpoledne jsem strávila na Brněnském výstavišti. A víte proč?? Protože slavný hokejista Petr Sýkora přivezl Stanley cup, který vyhrál s Pitsburghskými Penguins do Brna a bylo to přístupný veřejnosti =) ... Takže sem se domů vrátila s asi osmi fotkami obřího Stanley cupu a taky s podepsanou kartičkou Petra Sýkory. :) K podpisu sme se málem nedostaly, protože jakmile jsme si stoupli do fronty, tak "slavný" moderátor Michal Chylík prohlásil, že "paní v pruhovaném tričku" je poslední a ta samozřejmě byla před námi. Ale hodní lidé z Fan clubu, kteří to měli všechno na starosti nás pustili, protože viděli, že tam stojíme. Takže sem ukořistila jednu z posledních podpisových kartiček. :) ... A jsem šťastná a spokojená.
Byla sem tam zase s Máďou :) Začínám zjišťovat, že k ní mám pořád blíž a blíž a to mi nikdo nevyvrátí. Rozumíme si ještě víc než dřív a já bych ji za nic a nikdy nevyměnila!!!!! :-* Už se těším na školní dny, kdy s ní budu každý den.
Zítra se zase uvidím s Tommym =) ... Těším se, opravdu se těším. Ale ne jako malá holka na to, že se potká s klukem o šest let starším a pak bude moc vykládat, jak se o ní on hrozně moc zajímá :D ... Těším se na něho jako na skvělého kamaráda. Jako na člověka, kterému můžu víceméně všechno říct. Jako na člověka, kterému hrozně moc věřím a se kterým mě baví jen tak tlachat o ničem. Jdeme spolu sice v osm ráno, protože odpoledne nemůže :D Já si budu muset dost přivstat, budu muset vstávat tak v 6:15 :D Ale to nevadí, aspoň se toršku potrénuju do školy a co bych pro sraz se svým kamarádem neudělala, že ano :) Takže neska si asi půjdu dřív lehnout, abych se aspoň trošku vyspala :)
Myslím, že to co sem napsala stačí, tak se mějte =)

Vashe oddaná ?! xD

27. 8. 2009 • Prázdniny pomalu končí a já sem spokojená ...

27. srpna 2009 v 20:45 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Ahoj =),
Ano, prázdniny sice končí, ale já jsem spokojená. Nemusím si vyčítat, že sem si neužila prázdniny. Doma jsem byla cca dva týdny z celých prázdnin a to ještě k tomu přerušovaně. Furt někde pryč, ale užila sem si to. Myslím, že tyhle prázdniny byly ze všech co jsem zažila nejlepší. Ano, napřed mě štvalo, že jsem pořád pryč a ani se neužiju domova, ale teď jsem z toho nadšená. Příští rok to asi budu mít stejně. Chci jet na další Summer camp jako česká delegátka zase na tři týdny, potom zas na 10 dnů do Kunčic a ještě tam někde bude soustředko. A vůbec, už se na to těším, ne kvůli tomu, že zas vypadnu ze školy (ale možná se to časem změní) ale protože si zas budu moct užívat, poznávat nový lidi a tak.
Dneska sem se vrátila z chaty kde sem byla u Magdušky. Bylo to super!! Hrály sme ping-pong, koukaly na filmy, koupaly se, fotily se. Samozřejmě když sem skákala šipku do bazénu tak sem to moc nevyměřila a vrazila hlavou do dna :D:D ... tak mě ještě teď bolí za krkem a hlava mě taky bolí :D Ale jinak byla dost sranda. Dělaly sme pizzu, která byla hrozně ostrá, ale jinak byla moc dobrá =) ... Jen škoda, že sme to přehnaly s tím kořením no :( ... Ale nevadí, příště bude líp. :)
Také sme učinily velké rozhodnutí, že budeme narozeniny slavit spolu, protože ona má 31. ledna a já 2. února =) ... tak uděláme takovou větší pařbu =) ... Jako příští rok. Protože si ona stěžovala, že sem jí dycky vyfoukla datum a to pololetní jednodenní prázdniny, tak teď budeme obě spokojený :D ...
Hej nic, budu končit, zítra du s mou bývalou nejlepší kamarádkou, která ale nepřestalá být mou kamarádkou ven, tak jsem celkem zvědavá, už sme se neviděly přes dva měsíce. Tak se mějte, papa :-*

Vashe oddaná ?! xD

Řetězák 3.8

25. srpna 2009 v 11:29 | Mrs. JouJou |  ↓↓Řetězy↓↓
 1. Křestní jméno?: Nela
 2. Druhé jméno?: Nemám :(
 3. Příjmení: Švehlová :D
 4. Máš nějakou přezdívku?: Mrs. JouJou, ale to je jen blogová, nikdo mi tak neříká
 5. Pohlaví? Ženské =)
 6. Kdy slavíš narozeniny?: 2. 2. =) Na svůj svátek :(
 7. Znamení?: Vodnář
 8. Kde bydlíš?: Modřice, maličkej kousíček od Brna
 9. Máš přítele/přítelkyni?: Ne-e =(
 10. Jak se jmenuje?: Říkám, že nemám =)
 11. Už jsi někdy byl/a zamilovaný/á a momentálně?: Byla stoprocentně a teď jsem asi také ...
 12. Nejoblíbenější barva?: Fialová a tmavě červená
 13. Máš piercing? Ne-e a ani o to příliš nestojím.
 14. Máš tetování?: Neee
 15. Kde nejraději nakupuješ?: Terranova, Takko
 16. Barva očí?: Do zelena
 17. Barva vlasů?: Světle hnědá
 18. Jak jsou dlouhé?: Kousíček pod ramena
 19. Bereš drogy?: Nikdy!!!
 20. Kouříš?: Málo ... spíš vůbec.

Řetězák 3.7

25. srpna 2009 v 10:46 | Mrs. JouJou |  ↓↓Řetězy↓↓
- Máš nejlepší kámošku?: Jo, mám =) =*
- Jaká je tvoje oblíbená barva?: Fialová, tmavě červená
- Na jakou školu chodíš?: Gymnázium Matyáše Lercha, velmi prestižní gymnázium v Brně :DDD
- Jaký je tvůj oblíbený předmět?: čeština a biologie
- Děláš nějaký sport?: jezdím na koni =)
- Máš icq?: mám =) Kdo by neměl ...
- Jaký máš právě teď desing?: Tak vidíš ne? červeno-černo-šedej =)
- Baví tě tento řetězák?: Ale jo, ujde
- Jsi zamilovaný/á?: Nejspíš :(
- Kdo má pokračovat stímto řetězákem?: kdo chce :)

24. 8. 2009 • Mám po nejlepší kamarádce, ale už se z toho dostávám..

24. srpna 2009 v 20:44 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Zdravím vás,
ano, nadpis nelže. Přišla jsem o Denny. Jako už naprosto. Ta hádka co se včera stala nabyla obrovských rozměrů a myslím, že by se nevyrovnala ani kdybych sečetla všechny co se staly předtím. Ona mě celkem zklamala ... Obvinila mě z dost věcí, co vůbec nejsou pravdivý a já si říkám, že jestli si tohle všechno opravdu myslí, tak nemá cenu aby jsme spolu dále zůstávaly. Asi mě i trošku zklamalo, že prohlásila, že ví, že mě měla ráda víc než já ji. Vím, že to tak není. Je to blbost, řekla mi že sem pro ni nikdy nebyla nejlepší kamarádka, ona pro mě ano a byla pro mě důležitější než cokoliv na světě. Proto mi tahle věta přijde uplně absurdní, ale už to neřeším. Nikdy ji nebudu nenávidět, nikdy ji nebudu pomlouvat, vždy pro mě bude člověkem, který mi zachránil svět a díky kterému jsem se dostala z nejhorších depresí za svých třináct let. Vždy jí budu vděčná. A i když ona na mě možná za měsíc, možná za rok, možná za tři zapomene, já ji budu mít pořád zastrčenou ve své kartotéce vzpomínek. No dost už řečí o tom koho sem ztratila.
Dneska sem byla s Magduškou venku, bylo to krásný =) ... Z minuty na minutu sme dostaly nápad, že půjdeme do kina, tak sme šly :D ... Na Veni, Vidi, Vici. Bavilo mě to, byla to dost blbost, ale bavila mě =) Zítra s ní asi pojedu na tři dny na chatu a šíleně se těším =) Doufám, že to vyjde, protože to tam miluju. Má to hned u vody kde se daj přeskákat kameny a dostanete se na takovej ostrůvek. Samozřejmě riskujete, že budete mít mokro v botách, ale já to klidně risknu :D ...
V poslední době sem se dost dala na vážnou hudbu, hrozně mě uklidňuje. Taková Symfonie z Novýho Světa mě dokáže nádherně naladit. Je to uplně super :) Nebo Vivaldiho čtvero ročních období. Ách. :D:D ...
Hej nic, končím. Zítra a asi až do čtvrtka mě tady nečekejte, možná ráno něco ještě přidám.

Vashe oddaná ?! xD

Aerosmith - I don't wanna miss a thing - LAst evening and last lullabeis from the summer camp 2009

24. srpna 2009 v 11:27 | Mrs. JouJou |  ↓↓Videa↓↓
Tak jo, slíbila jsem, že vám sem dám druhé video z posledních Lullabeis a slib plním =). Dostalo ěm to a je těžké u toho nebrečet :( ... Ale tohle video má pro mě obrovskou cenu, víte?

23. 8. 2009 • Nesnáším loučení jsem dál a v hlavě mě máš, mně na tom záleží, to zlý a hloupý smaž!

23. srpna 2009 v 21:06 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Ahoj :(,
tak a zase zpátky. Nebaví mě to tu, je tu hrozná nuda. A chci zpátky :'( ...Ano, stýská se mi. Hrozně moc. Nejen po člověku do kterého jsem se nejspíš zamilovala hned první den co jsem ho viděla. Ale i po děckách z našeho pokoje, po Mustafovi Džafovi, po šíleně roztomilým Péťovi, pro kterého jsem měla takovou slabost. Stýská se mi dokonce i po odporným jídle, které se tam nedalo jíst.
"Co se to tu pálí?"
"To je pálení špinavých prdelí."
Také bych tu chtěla poděkovat Kačence!! Za to, že mě tak moc přemlouvala ať jedu s ní. Protože kdyby tu nebyla ona, tak o žádně Agentuře 7 nevím. Protože kdyby tu nebyla ona nevím o žádných Kunčicích pod Ondřejníkem. Protože kdyby tu nebyla ona nepoznám tolik skvělých lidí. Protože kdyby tu nebyla ona, tak nepoznám člověka, do kterého jsem se zamilovala.
"Ahoj, máš hlad?"
"Ne, ale šukal bych!"
Ah. Tak jo, už to ze mě vypadlo.:D Ano, našla jsem tam osobu, která mě okouzlila. Kluka, který mě dostal na kolena. Věk je vysoký, ten už neřeším. :D ... Ano, vím, že ho nemůžu mít. Vím už předem, že se nebudu o nic snažit. Ale také vím, že bude hrozně těžké zapomenout.
"Proč nejste dole??"
"Protože jsme nahoře!!"
Je Brňák stejně jako já. Nevím jestli to mám brát jako plus nebo mínus. Plus z pohledu, že ho možná ještě někdy uvidím. Mínus z pohledu, že by se možná lépe zapomínalo. Ale sem přece šikovná holka, zvládnu i Brňáka, když se mi to povedlo už jednou a to sem ho měla na očích dva roky v kuse. Ano, zvládnu to!!
"Čí je to nabíječka?"
"Kláry.."
"Vytáhni to a vyhoď to z balkónu!"
"No jo, ale tady žádnej není."
"Tak aspoň z okna."
Horší to bude s přáteli. Ty nejdůležitější, po kterých se mi tak stýská nejsou z Brna a i když jsme si slíbili, že příští rok se uvidíme znova tak pořád je tu před námi ještě ten rok. Doufám, že s Adélkou se uvidím dřív, páč je ze Zlína, kde bude teď bráškův druhý domov, protože tam bude chodit na vysokou a já sem Ádi řekla, že budu občas jezdit s ním a pak s ní budu chodit ven :D :*
"Nejsem kulka, ani mořská okurka.
Jsem radiátor."
"Ne, gladiátor."
Wohooo, napsala jsem vám tu toho dost myslím, v nejbližší době se zase ozvu.


Vashe oddaná ?! xD

P.S. Mustafa Džafá, nikdy neumře :D

Omlouvám se, ale zase jedu do háje :D :(

11. srpna 2009 v 9:11 | Mrs. JouJou |  ↓↓Nevešlo se↓↓
Zdravím,
hrozně moc mě mrzí, že jsem skoro furt pryč a že možná dost lidí čekalo, že když jsou prázdniny tak budu přidávat víc než ve školním roce a přitom je to přesně naopak. Ale ještě dnes odpoledne jedu s kámoškou na tábor do Kunčic pod Ondřejníkem a vracím se až 21. :( ... Tak mě to mrzí, no ... Ale prosím, nemažte si mě, budu se vám to potom jak se vrátím snažit doopravdy vynahradit!!! Mrzelo by mě, kdyby jste si mě smazali :( ... Tak se tady mějte a ve zdraví to tu přežijte, pápá =*

Mika - Happy ending - Last evening and last lullabeis from the summer camp 2009

11. srpna 2009 v 9:07 | Mrs. JouJou |  ↓↓Videa↓↓

No, takže poslední den jsme nahrávali na youtube naše dvě oblíbené písničky. Tady tuhle a pak ještě I don't wanna miss a thing od Aerosmith ale to ještě Mattýsek nenahrál na youtube, tak až to tam přibude dám vám to sem ... Doufám, že se tohle líbí =)

7. 8. 2009 • Nelinka je zpátky s hlavou plnou zážitků a nových lidí..

7. srpna 2009 v 19:43 | Mrs. JouJou |  ↓↓Deníček↓↓

Ahoj zlatíčka =*,
Konečně jsem zase zpátky, nedivte se trošku úchylnému na mě hodně divnému pozdravu, ale opravdu se mi stýskalo. Po vás, po MFP a vůbec po celém blogu. V holandsku to ale bylo opravdu skělé!! Lidi mě naprosto okouzlili, do celého kempu se promítalo všech devět rozdílných kultur a když sem poslouchala jak mluví mezi sebou cítila jsem se jak na dovolené :D ...
Jsem hrozně šťastná, že jsem tam jela. Našla jsem hrozně moc nových přátel, se kterými doufám zůstanu ještě hodně dlouho v kontaktu. Samozřejmě celej kemp má facebook tak to tak složité nebude :D ... Ptáte se na nejlepší a nejhorší delegaci?? Nejlepší asi Israel a Rakousko a nejhorší ... Nejspíš Gruzie, neuměli vůbec anglicky, bavili se mezi sebou jen tou svou řečí a vůbec se nazpojovali do kolektivu ... Nevím, proč na ten summercamp jeli. Ale tak to se stává, hmm? :) ...
Zážitků mám plnou hlavu a nevím který vám sem napsat. Nemám žádný nejlepší. :(
Myslím, že polovinu z vás zajímají kluci :D ... Tak ano, jeden Israelec se mi líbil už před odjezdem, protože sem viděla jeho fotky na facebooku ... Ale samozřejmě se šíleně cítil ... To víte, ti blonďáci :D Tak se mi začal líbit druhej Israelec ... :D Asi se někdy pojedu podívat do Israele, abych viděla jesi sou tam tak hezcí všici :D ... O to horší bylo loučení s celou jejich delegací, když odlítali. Když sem objímala "toho blonďáka" :D (Nedivte se, že jsem ho objala, on byl super, ale moc se cítil :D) pošeptal mi do ucha "Go kiss Ofer" na tohle jsem jenom stydlivě zavrtěla hlavou. O chviličku později, ke mě Ofer přiletěl obejmul mě a dal mi pusu na tvář. Samozřejmě po té jsem mu ji oplatila :D ... Byl to kempovej blázen, všichni se mi smáli do koho, že jsem se to zamilovala :D ... Ale poslední den mi opravdu bylo prachbídně. Probrečela jsem celý den, bez toho, abych věděla jestli brečím ze stesku po něm, po mě nejlepší kamarádce a nebo po všech. Prostě sem jen brečela. :'( ...Samozřejmě jsme odlítali jako poslední, takže pokaždé když se loučila další delegace, nápor slz byl větší a větší :'( ...
Když jsme se na letištním Burger kingu udělali kruh kolem stolečku a zazpívali Kiitos, který jsme v kempu provozovali po každém jídle, jelikož je to v překladu cosi jako poděkování za jídlo, a všichni na nás koukali, myslela jsem, že mě to položí naprosto :( A ještě více co jsme se při čekání na letadlo všichni naplácali na sebe a začali zpívat CISV song :D :(( ...
Jsme zase pryč od sebe :(( Nejradši bych teď se všemi byla :(( Chybí mi - všichni :((

Vashe oddaná ?! xD